جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

عملیات ضدعفونی اماکن عمومی شهرستان پارس‌آباد آغاز شد - خبر

 

 

عملیات ضدعفونی اماکن عمومی شهرستان پارس‌آباد آغاز شد

شهردار پارس‌آباد گفت: عملیات ضدعفونی اماکن عمومی شهرستان پارس‌آباد مغان در راستای پیشگیری از شیوع بیماری‌های ناشی از ویروس کرونا آغاز شد.

عملیات ضدعفونی اماکن عمومی شهرستان پارس‌آباد آغاز شد

علی منفرد اظهار داشت:  عملیات ضدعفونی اماکن عمومی شهرستان پارس‌آباد مغان در راستای پیشگیری از شیوع بیماری‌های ناشی از ویروس کرونا آغاز شد.

وی افزود: طبق تاکیدات وزارت بهداشت از امروز نخستین مرحله از عملیات ضدعفونی اماکن عمومی شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان آغاز شده و این عملیات تا ضدعفونی کردن کامل تمامی مکان‌های عمومی و معابر ادامه خواهد داشت.

منفرد از تشکیل کمیته مقابله با کرونا در پارس‌آباد خبر داد و افزود: کمیته ویژه پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در مجموعه شهرداری پارس‌آباد تشکیل شده است و چندین تیم به صورت روزانه اقدام به ضدعفونی کردن مراکز عمومی و پارک‌ها و مراکز پرجمعیت و پرتردد می‌کنند.
 

شهردار پارس‌آباد بیان کرد: عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن پارک‌ها، سرویس‌های بهداشتی‌، آرامستان‌ها، وسایل نقلیه و خودروهای عمومی برای مقابله با ویروس کرونا انجام می‌گیرد و نیروهای شهرداری در این زمینه هیچ کوتاهی نخواهند کرد.

وی اظهار کرد: تلاش بر این است تا فضای عمومی عاری از این ویروس شود تا شهروندان بتوانند بدون هیچ گونه نگرانی با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر رفت و آمد کنند و کارهای روزمره خود را انجام دهند.