جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

عملیات ریزش برداری در جاده اردبیل- سرچم ادامه دارد - خبر

 

 

عملیات ریزش برداری در جاده اردبیل- سرچم ادامه دارد

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در پی ریزش کوه در حد فاصل تونل ۱۰ و ۱۱ جاده اردبیل- سرچم عملیات ریزش برداری با مدیریت ایمنی تردد در جاده اردبیل- سرچم ادامه دارد.

عملیات ریزش برداری در جاده اردبیل- سرچم ادامه دارد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل صبح امروز در بازدید از عملیات ریزش برداری جاده اردبیل- سرچم تصریح کرد: به منظور ایمن سازی تردد‌ها در پی ریزش کوه، تردد در جاده فعلا متوقف شده و نیمی از عملیات ترانشه برداری به اتمام رسیده است.
 
وی بیان کرد: حجم عملیات ریزش برداری ۳ هزار متر مکعب برآورد شده و انتظار می‌رود مطابق زمان اعلام شده عملیات ترانشه برداری به اتمام رسیده تردد خودرو‌ها مجددا برقرار شود.
 
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل افزود: به منظور تردد ایمن، در وضعیت فعلی جاده مسدود است و رانندگان می‌توانند از مسیر‌های دیگر تردد داشته باشند؛ در عین حال با همکاری پلیس راه ایمنی جاده مدیریت می‌شود.
 
رحمتی گفت: ۲۰ نیروی راهداری با ۵ دستگاه ماشین آلات سنگین به صورت شبانه روزی در محل ریزش حضور دارند و عملیات ترانشه برداری بدون توقف ادامه دارد.
 
وی افزود: تلاش راهداران پاک سازی محور در کمترین زمان است تا وقفه پیش آمده در تردد خودرو‌ها رفع شده و با ایمنی کامل جاده بازگشایی شود.