جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

عملیات روکش آسفالت جاده مغان به اردبیل انجام شد - خبر

 

 

عملیات روکش آسفالت جاده مغان به اردبیل انجام شد

مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:عملیات روکش آسفالت ۸ کیلومتر از جاده مغان اردبیل انجام شد.

عملیات روکش آسفالت جاده مغان به اردبیل انجام شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی رحمتی،مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه برای بالابردن سطح ایمنی جاده روکش آسفالت و لکه گیری در این مسیر انجام شد گفت: تاکنون ۴ کیلومتر روکش آسفالت در این مسیر توسط شرکت آبادان یول انجام شده و ۴ کیلومتر دیگر نیز در محور گرمی کیلومتر ۶۴ انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه لکه گیری ۲۰ هزار متر مربع از این مسیر نیز آغاز شده است افزود: برای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری جاده اردبیل -مغان ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل تصریح کرد: از آنجایی که سطح جاده در کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای نقش مهمی دارد راهداران زحمتکش با بکارگیری ماشین آلات و دستگاه‌های سنگین بصورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند تا رانندگان و مردم از جاده‌ای ایمن و آرام برخوردار باشند.

رحمتی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۴۲۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل خط کشی شده اظهار امیدواری کرد: فرمانداران شهرستان ها با تخصیص به موقع اعتبارات راهداری ، این اداره کل را در اجرای طرح های مختلف و خدمت به مردم شریف بیش از پیش یاری کنند.