جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

عملیات خط کشی ۱۱۰۰ کیلومتر از راه‌های اردبیل در حال انجام است - خبر

 

 

عملیات خط کشی ۱۱۰۰ کیلومتر از راه‌های اردبیل در حال انجام است

رئیس ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: عملیات خط کشی یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های استان اردبیل در حال انجام است.

عملیات خط کشی ۱۱۰۰ کیلومتر از راه‌های اردبیل در حال انجام است
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کرامت حمزه نیاری، رئیس ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از عملیات تجدید خط کشی محور اردبیل آستارا گفت: در ارتقای ایمنی محور‌های مواصلاتی استان اردبیل طبق برنامه ریزی‌های انجام شده امسال یک هزارو ۱۰۰ کیلومتر از جاده‌های استان اردبیل تجدید خط کشی می‌شود.
 
او افزود: با تلاش راهداران دیار سبلان تا کنون ۵۰۰ کیلومتر خط کشی در محور‌های شریانی، فرعی و روستایی پر تردد انجام شده است.
 
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از انجام عملیات خط کشی در محور‌های رضی اردبیل و خلخال کوثر خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با تخصیص به موقع اعتبارات لازم شاهد افزایش طرح‌های و اقدامات در جهت ارتقای ایمنی راه‌ها باشیم.
 
حمزه نیاری اقدامات مستمر راهداران در حوزه نگهداری و ارتقای ایمنی جاده‌ها را یادآور شد و گفت: علاوه بر خط کشی راه‌ها ۸۰۰ عدد تابلوی الزامی راه ها، ۱۶۰ متر مربع تابلوی اطلاعاتی، ۱۵۰۰ متر حفاظ و گاردریل و هم چنین در جهت افزایش ایمنی و دید در شب ۳ هزارو ۴۰۰ عدد بازتاب توسط راهداران سخت کوش نصب شده است.