جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

عملیات تکمیل ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر باقی‌مانده شتاب می‌گیرد - خبر

 

 

عملیات تکمیل ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر باقی‌مانده شتاب می‌گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر پنج هزار و ۶۲ واحد مسکن مهر باقی مانده که تکمیل نشده است که باید عملیات عمرانی در این واحدها شتاب گیرد.

عملیات تکمیل ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر باقی‌مانده شتاب می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهروز ندایی در جلسه شورای مسکن استان اردبیل اظهار کرد: باید تلاش و جدیت مسئولان و متولیان امر در حوزه مسکن مهر بر تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های مسکن مهر در راستای بهره‌برداری هر چه سریع‌تر این واحدها و تحویل آنها به صاحبان واحدهای مسکن مهر باشد.
 
وی با تاکید بر اینکه پیمانکاران باید در تکمیل واحدهای باقیمانده این طرح سرعت عمل بیشتری داشته باشند، تصریح کرد: در راستای آسایش و رفاه صاحبان مسکن مهر باید این امر در اولویت پیمانکاران و مسئولان مربوطه باشد تا بتوانیم با ایجاد سرپناه برای صاحبان این واحدها رضایت آن‌ها را جلب کنیم.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به وجود برخی مشکلات حقوقی تعدادی از واحدهای مسکن مهر در اردبیل گفت: برخی واحدهای مسکن مهر در میراشرف اردبیل و نیز مشگین‌شهر دارای مشکل حقوقی هستند که باید هر چه زودتر زمینه برای رفع این مشکلات فراهم شود.
 
ندایی بیان کرد: در حال حاضر پنج هزار و 62 واحد مسکن مهر باقی مانده که تکمیل نشده است و در راستای تکمیل و بهره‌برداری از آن‌ها باید اقدامات لازم انجام شده و عملیات عمرانی در این واحدها شتاب گیرد.
 
وی با اشاره به اجرای طرح مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی افزود: در حال حاضر 49 هزار واحد روستایی مقاوم‌سازی شده و در زمینه مقاوم‌سازی 40 هزار واحد روستایی باقیمانده نیز برنامه‌ریزی‌های لازم باید انجام شود تا با تعامل و همکاری بانک‌های عامل و مسئولان مربوطه زمینه برای ایمن‌سازی تمامی واحدهای روستایی فراهم شود.