جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

عملیات آسفالت ریزی شبکه معابر شهرک صنعتی اردبیل به زودی آغاز می‌شود - خبر

 

 

عملیات آسفالت ریزی شبکه معابر شهرک صنعتی اردبیل به زودی آغاز می‌شود

استاندار اردبیل گفت: عملیات زیرسازی و بهسازی شهرک صنعتی اردبیل با تامین اعتبار مناسب به زودی آغاز می‌شود.

عملیات آسفالت ریزی شبکه معابر شهرک صنعتی اردبیل به زودی آغاز می‌شود

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در بازدیداز شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل و بررسی مشکلات واحد‌های این شهرک گفت:علاوه بر بهسازی شبکه‌های معابر شهرک صنعتی، اعتبار عملیات اجرایی توسعه تصفیه خانه فاضلاب این شهرک نیز تامین شده و پیمانکار مشخص شده است.

او با بیان اینکه در سال جهش تولید اقدامات زیادی در بخش صنعت به واسطه بخش خصوصی انجام شده است گفت: بخش خصوصی در جبهه مقدم جنگ اقتصادی قرار دارد و مسوولان برای مشکلات و موانع سرمایه گذاران باید نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

استاندار اردبیل افزود: در بازدید از چند واحد تولیدی در حوزه‌های مختلف مشکلات و موانع آن‌ها بررسی که بعضی از مشکلات در محل تولید پیگیری و حل شد و بعضی نیز برای تسهیل به ستاد تسهیل و رفع موانع ارجاء داده شد.

بهنام جو از حل موانع تسهیلات کارخانه نساجی اردبیل خبر داد و گفت: با مدیر بانک ملی برای حمایت از خط تولید این واحد توافق شد که ۲ فقره وام۵۰ میلیارد تومانی برای این بخش اعطا کند تا ضمن احیای این واحد تولیدی راکد با راه اندازی خط تولید فاز دوم بیش از ۱۵۰ نفر صاحب شغل پایدار می‌شوند.

او همچنین در رابطه با تکمیل واحد تولیدی سموم کشاورزی در شهرک صنعتی اردبیل تصریح کرد: سموم دفع آفات بذور و علف کش با قیمت گزاف به دست کشاورز می‌رسد که با راه اندازی این بخش تولیدی قیمت تمام شده یک پنجم بهای تمام شده در بازار آزاد به دست مصرف کننده در استان می‌رسد که از لحاظ کیفی و کمی قابل مقایسه در محصولات موجود وارداتی در بازار گزارش کرده اند که ضمن پیگیری و حل مشکل برق این واحد ۱۰۰نفر به صورت مستقیم در این بخش شاغل می‌شوند.