سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

عملیات احداث باند دوم تونل محور اردبیل به آستارا آغاز می‌شود - خبر

 

 

عملیات احداث باند دوم تونل محور اردبیل به آستارا آغاز می‌شود

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با اتمام مطالعات باند دوم تونل محور اردبیل – آستارا سعی بر این است تا با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی هر چه سریعتر شروع شود.

عملیات احداث باند دوم تونل محور اردبیل به آستارا آغاز می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان محبوب حیدری، مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال پروژه‌های خوبی در حوزه راه در سطح استان اردبیل در حال اجراست که امیدواریم با تلاشی که استاندار اردبیل و حمایت‌های رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و نمایندگان استان در مجلس انجام می‌دهند، پروژه‌های حوزه راهسازی به سرانجام خوبی برسند.

او یکی از مهمترین این پروژه‌ها را محور اردبیل – سرچم اعلام کرد و افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده در سفر رئیس جمهور ۲۰ تا ۲۳ کیلومتر از این مسیر افتتاح خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: امسال تخصیص خوبی هم از محل منابع ملی و استانی برای پروژه باند دوم اردبیل به سرچم در نظر گرفته شده که با قوت و قدرت احداث این مسیر پیگیری می‌شود.

حیدری با اشاره به احداث باند دوم تونل محور اردبیل – آستارا بیان کرد: مطالعات این پروژه به اتمام رسیده و ما در مرحله اخذ مجوز برای انتخاب پیمانکار در این محور هستیم تا هر چه سریعتر با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی در این محور آغاز شود.

او گفت: با اجرایی شدن این پروژه مشکلات ترددی در محور اردبیل – آستارا رفع خواهد شد.

حیدری افزود: پروژه دیگری که با تلاش همکاران ما در حال اجراست باند دوم محور رضی – امیرکندی است که در سفر رئیس جمهور ۸ تا ۱۰ کیلومتر از این محور نیز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.