جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

عملیات اجرایی پل قدس اردبیل تا پایان امسال به پایان می‌رسد - خبر

 

 

عملیات اجرایی پل قدس اردبیل تا پایان امسال به پایان می‌رسد

شهردار اردبیل گفت: در صورت تزریق اعتبارات به موقع و مناسب دولتی تا پایان امسال، عملیات اجرایی پل قدس اردبیل به پایان می‌رسد.

عملیات اجرایی پل قدس اردبیل تا پایان امسال به پایان می‌رسد

حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل ظهر امروز در بازدید از عملیات اجرایی پل قدس اردبیل گفت: در صورت تزریق اعتبارات به موقع و مناسب دولتی تا پایان امسال، عملیات اجرایی پل قدس اردبیل به پایان می‌رسد.

او با اشاره به لزوم اهمیت به اجرای این پروژه به عنوان یکی از مطالبات اساسی مردم مرکز استان نیز گفت: با توجه به رفع ترافیک هسته مرکزی شهر باید تسریع در اجرای این پروژه مورد توجه واقع شود تا بتوانیم در اسرع وقت شاهد اتمام پروژه باشیم.

شهردار اردبیل با بیان این که اجرای طرح آسفالت‌گذاری نیز توسط شهرداری به صورت مستمر انجام می‌شود گفت: در صدد هستیم به دلیل محدودیت فصل کاری در اردبیل اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام را در اسرع وقت کامل کنیم.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: جدیت و تلاش ما این است که در راستای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود بهره جسته و با مشارکت و همدلی مشکلات و موانع موجود را از سر راه برداریم.

او اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های انجام یافته شهرداری اردبیل اقدامات لازم را در راستای اطلاع‌رسانی در ارتباط با مقابله با ویروس کرونا اتخاذ کرده و در سطح شهر تاکنون بنرهای مختلفی نصب شده است تا مردم مشاهده کنند.