جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

عملیات اجرایی پل قدس اردبیل باید در فصل کاری تسریع شود - خبر

 

 

عملیات اجرایی پل قدس اردبیل باید در فصل کاری تسریع شود

شهردار اردبیل گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه ضروری است عملیات اجرایی پروژه پل قدس اردبیل در فصل کاری شتاب بیشتری بگیرد.

عملیات اجرایی پل قدس اردبیل باید در فصل کاری تسریع شود

حمید لطف اللهیان گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر هزینه لازم برای تکمیل پروژه‌های شهری طبق برآوردهای اولیه این پروژه‌ها بسیار تفاوت کرده و قیمت‌ها افزایش یافته لذا این مسئله باعث شده تا پیشبرد و تکمیل پروژه‌هایی از قبیل پل قدس اردبیل با سرعت کمتری پیش برود.

وی پل قدس را یکی از مطالبات مهم و به حق مردم اردبیل دانست و افزود: با بودجه‌هایی که اخیراً به این پروژه اختصاص یافت با تلاش‌های شبانه روزی در صدد اتمام این پروژه مهم شهری تا پایان سال جاری هستیم.

شهردار اردبیل بیان کرد: تکمیل و بهره برداری از پروژه پل قدس باعث کاهش چشمگیر ترافیک در مرکز شهر اردبیل خواهد شد و در زیبا سازی بافت شهری تأثیر بسزایی خواهد داشت که به همین منظور اتمام این پروژه جزو اولویت‌های شهرداری اردبیل است.

لطف اللهیان شرایط آب و هوایی اردبیل را نیز عاملی مؤثر در عملیات اجرایی پروژه‌ها دانست و گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه لازم است تا عملیات اجرایی تمامی پروژه‌ها مخصوصاً پل قدس اردبیل در فصل کاری با شتاب بیشتری انجام پذیرد تا در موعد مقرر شاهد بهره برداری از این پروژه مهم باشیم.

وی تاکید کرد: اتمام این پروژه نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی و مسئولین عمرانی است چرا که اگر تعللی در اتمام آن صورت گیرد احتمال مواجهه دوباره با نوسان قیمت‌ها و افزایش هزینه‌ها وجود دارد، لذا بر اساس تصمیمات اتخاذ شده این پروژه باید در سریع‌ترین زمان ممکن با بودجه‌های تخصیص یافته تکمیل شود.