جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

عملیات اجرایی پروژه‌های تامین آب در مشگین‌شهر تسریع شود - خبر

 

 

عملیات اجرایی پروژه‌های تامین آب در مشگین‌شهر تسریع شود

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید عملیات اجرایی پروژه‌ها و طرح‌های تامین آب در مناطق مختلف شهرستان مشگین‌شهر با برنامه‌ریزی دقیق دستگاه‌های اجرایی مربوطه تسریع شود.

عملیات اجرایی پروژه‌های تامین آب در مشگین‌شهر تسریع شود
محمود عباس‌زاده بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی برنامه‌های حوزه آب در مشگین‌شهر اظهار داشت: شهرستان مشگین‌شهر در حوزه کشاورزی و صنعت ظرفیت ویژه‌ای دارد که لزوم توسعه و گسترش شبکه‌های آبرسانی را بسیار بیشتر می‌کند.
 
وی تسریع در روند اجرای طرح‌های آبرسانی را ضروری دانست و افزود: باید عملیات اجرایی پروژه‌ها و طرح‌های تامین آب در مناطق مختلف شهرستان مشگین‌شهر با برنامه‌ریزی دقیق دستگاه‌های اجرایی مربوطه تسریع شود.
 
عباس‌زاده با اشاره به اقدامات آب منطقه‌ای در مشگین‌شهر تصریح کرد: اقدامات انجام گرفته به همت شرکت آب منطقه‌ای در حوزه شهرستان مشگین‌شهر بسیار قابل تقدیر و ارزنده است و ما نیز آمادگی مشارکت در رفع مشکلات طرح‌های آنان داریم.
 
نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر همدلی و همراهی مسئولان بیان کرد: باید با همدلی و همراهی تمامی مسئولین استانی و شهرستانی راه را برای اجرای سریع پروژه‌ها علی‌الخصوص پروژه‌های بخش آب هموارتر کنیم تا مردم شریف منطقه از آن بهره‌مند شوند.