جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

عملیات اجرایی فاز اول بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل آغاز می‌شود - خبر

 

 

عملیات اجرایی فاز اول بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل آغاز می‌شود

استاندار اردبیل از آغاز عملیات فاز اول بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل از سوی قرارگاه خاتم‌الانبیا در آینده نزدیک خبر داد.

عملیات اجرایی فاز اول بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل آغاز می‌شود

اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل در جریان دیدار با نماینده قرارگاه خاتم‌الانبیاء گفت: فاز اول این پروژه بزرگ به مساحت ۱۱ هزار مترمربع در ۵۴۰ تختخواب طراحی شده و در هفته‌های آینده تجهیز کارگاه و عملیات خاکبرداری محل آغاز می‌شود.

او با بیان اینکه تا برگزاری جلسه آینده زمین موردنظر تحویل پیمانکار و طرف مقابل قرارداد خواهد شد، افزود: از هفته آینده تجهیز کارگاه و عملیات خاکبرداری انجام می‌شود و همزمان با هفته دفاع مقدس شاهد شروع عملیات این پروژه خواهیم بود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: برای تهاتر و تامین اعتبار قرارگاه خاتم باید برآورد هزینه اولیه کند و تا سه ماه آینده قسمتی از قرارداد با پیگیری استانداری اردبیل پرداخت می‌شود.

بهنام جو با اشاره به اینکه نیاز اردبیل به این بیمارستان ضرورت دارد، افزود: با تاسیس و تجهیز این بیمارستان نیروی انسانی متخصص لازم نیز جذب می‌شود و تا حدودی نیاز مردم استان به بخش درمان برآورده خواهد شد.

او با بیان اینکه نقشه‌های طراحی شده با پیگیری‌های استانداری و علوم پزشکی تایید می‌شود، گفت: نواقص نقشه در تهران بررسی شده و مشکلات موجود نیز بر طرف شده است و با آغاز عملیات این پروژه مشکلات و موانع احتمالی مرحله به مرحله تعدیل و حل می‌شود و موانع بودجه‌ای با پیگیری مجدانه حل می‌شود.