جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

عملیات اجرایی بزرگراه گرمی _ بیله سوار آغاز شد - خبر

 

 

عملیات اجرایی بزرگراه گرمی _ بیله سوار آغاز شد

عملیات اجرایی چهار خطه کردن جاده حد فاصل گرمی تا سه راهی گوگ تپه بیله‌سوار به‌ طول ۹ کیلومتر روز پنجشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل آغاز شد.

عملیات اجرایی بزرگراه گرمی _ بیله سوار آغاز شد

اکبر بهنامجوگفت: در تلاش هستیم مسیر اردبیل تا پارس آباد چهار بانده شده  و نهضت راه سازی در استان اردبیل تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه بیش از۲۵۰میلیارد تومان برای اجرای پروژه بزرگراه گرمی تا بیله‌سوار اختصاص یافته است، گفت: مجری این پروژه بزرگ قرار گاه خاتم الانبیا و موسسه عاشورا است که وعده داده زودتر از موعد یعنی در طول2 سال این پروژه  را به پایان رساند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه سالانه ۵۰ کیلومتر به مسافت بزرگراه های استان افزوده می شود گفت:راه های استان اردبیل به کارگاه‌های عمرانی تبدیل شده و در اکثرمناطق عملیات راه‌سازی انجام        می‌شود.

او  با بیان اینکه در جریان سفر رییس جمهوری به استان اردبیل اعتبار خوبی برای تعریض، تعمیر و بازسازی راه‌های مواصلاتی و شریان‌های اصلی تخصیص یافته ، افزود: پیگیر عملیاتی شدن این مصوبات هستیم.

در پروژه  بزرگراه گرمی - بیله‌سوار حدود۳میلیون متر مکعب عملیات خاکبرداری،یک میلیون ۲۴۶هزار متر مکعب خاکریزی و بیش ۱۶۷هزار تن آسفالت به مدت سه سال بعد از تحصیل اراضی حاشیه جاده انجام می شود.