سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

عملیات اجرایی ایستگاه راه‌آهن اردبیل به مرحله نهایی رسید - خبر

 

 

عملیات اجرایی ایستگاه راه‌آهن اردبیل به مرحله نهایی رسید

فرماندار اردبیل گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی راه‌آهن اردبیل با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در مرحله نهایی و تکمیلی قرار دارد.

عملیات اجرایی ایستگاه راه‌آهن اردبیل به مرحله نهایی رسید

مسعود امامی‌یگانه صبح امروز در بازدید از پروژه‌های کشاورزی و عمرانی اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر عملیات اجرایی راه‌آهن اردبیل با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی در مرحله نهایی و تکمیلی قرار دارد.

وی با اشاره به این که 21 کیلومتر عملیات ریل‌گذاری اردبیل شروع شده است بیان کردکتا پایان سال اگر روند اجرایی با همین سرعت ادامه یابد این میزان به 100 کیلومتر خواهد رسید که درصدد هستیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود و تزریق اعتبارات در اسرع وقت شاهد اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام باشیم.

فرماندار اردبیل ادامه داد: اجرای طرح آبیاری نوین و نیز اهمیت به اجرای آن در اراضی شهرستان از اهم مواردی است که نیاز است در راستای تغییر شیوه آبیاری و استفاده از برنامه‌های نوین و افزایش راندمان مشکلات و موانع موجود را برطرف‌سلزی کنیم.

امامی‌یگانه ادامه داد: در راستای تسهیل‌سازی روند اجرای پروژه‌های عمرانی نیز تاکنون برنامه‌های خوبی اجرا شده و خوشبختانه پل قدس اردبیل یکی از این پروژه‌ها است که با تخصیص اعتبارات مناسب و کافی در حال اجراست و اهتمام داریم در موعد مقرر شاهد بهره‌برداری این طرح عظیم باشیم.