جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

عقد قرارداد برنامه سازی با راهداری و حمل و نقل جاده ای استان - خبر

 

 

عقد قرارداد برنامه سازی با راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و درخصوص مشارکت در برنامه سازی گفتگو کردند.

به گزارش دفتر و  روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز در این دیدار با اشاره به خسارت های مالی و جانی فراوان حوادث رانندگی مخصوصا در جاده های اردبیل به مشگین شهر و پارس آباد، بر تقویت آموزش فرهنگ رانندگی و توجه به علائم راهنمایی و رانندگی و تعریض جاده های مواصلاتی استان به عنوان نیاز اصلی برای افزایش ایمنی جاده ها تاکید نمود.

مدیرکل صداوسیما همچنین از آمادگی رسانه استانی بمنظور انعقاد تفاهم نامه برنامه سازی با رویکرد آموزشی با مشارکت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

مهندس وثوقی مدیر کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در این نشست اظهار کرد: با توجه به نقش مهم رانندگان در چرخه حمل و نقل، سازمان راهداری به دنبال ایجاد فرصتی برای رفع دغدغه های این قشر زحمتکش است که در این رابطه استفاده از ظرفیت رسانه ملی در اولویت قرار دارد.

وی در ادامه افزود: افزایش همکاری ها در رابطه با موضوعات مختلف از جمله فرهنگسازی رانندگی ایمن و مشکلات حوزه حمل و نقل و راهکارهای حل آنها در دستور کار این مجموعه است و جنس کار راهداری می طلبد که از ظرفیت رسانه ملی در استان نهایت بهره را ببریم.

در پایان این نشست قرارداد ساخت برنامه های مشارکتی بین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و صدا و سیمای مرکز اردبیل منعقد شد.