جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

عزت و آزادگی ایران اسلامی مرهون تفکر بسیجی است - خبر

 

 

عزت و آزادگی ایران اسلامی مرهون تفکر بسیجی است

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: فرهنگ بسیجی نمادی از کارآمدی، مسئولیت‌پذیری و ولایت‌‌مداری است که عزت و آزادگی ایران اسلامی مرهون تفکر بسیجی است.

عزت و آزادگی ایران اسلامی مرهون تفکر بسیجی است
حجت‌الاسلام سید محمد سید سیاح ظهر امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان پارس‌آباد مغان اظهار داشت: از مهم‌ترین برکات بسیج عزت و آزادگی جمهوری اسلامی ایران است که در سایه تفکر و قدرت بسیجی به‌دست آمده است.
 
وی با بیان اینکه عزت و آزادگی ایران اسلامی مرهون تفکر بسیجی است افزود: فرهنگ بسیجی نمادی از کارآمدی، مسئولیت‌پذیری و ولایت‌‌مداری است که عزت و آزادگی ایران اسلامی مرهون تفکر بسیجی است.
 
سید سیاح با تاکید بر اینکه بسیج با بصیرت و هوشیاری در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: بسیج با بصیرت و هوشیاری در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بسیج در چهار گوشه کشور همواره پشتیبان انقلاب و رهبری بوده‌ است که نمونه‌های در عرصه‌های مختلف اعم از سازندگی و نطامی در سطح جامعه کاملا مشهود است.
 
مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: در یک سال گذشته سپاه و بسیج 80 بیمارستان صحرایی برای خدمت‌رسانی در حوزه درمانی در مناطق مختلف کشور ایجاد کرده است و در حوادث غیرمترقبه اخیر 6 هزار و 100 گروه جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده حضور پیدا کرده‌اند. 
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی ایستادگی و مقاومت فعال در برابر دشمنان تنها راه پیشرفت و نجات کشور است که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز به لزوم حفظ این تفکر بسیجی تأکید شده است.