جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

عربستان و رژیم صهیونیستی در حد خط و نشان کشیدن برای ایران نیستند - خبر

 

 

عربستان و رژیم صهیونیستی در حد خط و نشان کشیدن برای ایران نیستند

یکی از فرماندهان ایام دفاع مقدس با بیان اینکه عربستان و رژیم صهیونیستی نمی‌توانند برای جمهوری اسلامی ایران خط و نشان بکشند، گفت: جبهه مقاومت غرب و شرق را در سوریه زمین‌گیر کرده است.

عربستان و رژیم صهیونیستی در حد خط و نشان کشیدن برای ایران نیستند
سردار رحیم نوعی‌اقدم در همایش طلایه‌داران تبلیغ در سالن ولایت اردبیل اظهار کرد: ما امروز تمام قدرت معنوی خود را در عرصه مقاومت و جهاد فی سبیل‌الله از خط ولایت، خون شهدا و نفس پاک و گرم علما داریم که به ما عزت و عظمت در مسیر مکتب حسینی را آموختند.
 
وی با بیان اینکه صحنه مقاومت عرصه مناقشه و جنگ سه قدرتی است که در سوریه درگیر هستند، افزود: هنوز این مناقشه به جنگ تمام عیار تبدیل نشده که بسیاری از تحلیل‌گران از آن به عنوان جنگ جهانی سوم یاد می‌کنند.
 
این فرمانده ایام دفاع مقدس گفت: با حضور انقلاب اسلامی در سوریه مناقشه در این کشور سه قطبی شده است اما قدرت کشورمان به حدی است که دو قدرت شرق و غرب در سوریه زمین‌گیر شده‌اند.
 
نوعی‌اقدم با بیان اینکه مناقشه سختی در سوریه بین این سه قدرت در حال شکل‌گیری است، یادآور شد: در گذشته درگیری جبهه حق و باطل به صورت تمام عیار شکل نگرفته بود چرا که از طرف ابرقدرت‌ها شاهد یک جنگ نیابتی بودیم که با سلاح، پول، حیله، نیرنگ افرادی آموزش دیده به نیابت از ابرقدرت‌ها در قالب جریان تکفیری با جبهه مقاومت درگیر می‌شدند.
 
وی ادامه داد: تمام جریانات تکفیری برای از بین بردن قدرت سوم جهانی به نام ایران اسلامی تجهیز شدند تا بتوانند قدرت جهانی تازه شکل گرفته سوم را در مقابل نظام غرب و شرق تسلیم کنند.
 
وی با بیان اینکه در اوایل ورود جمهوری اسلامی ایران جنگ اصلی در جغرافیای سوریه با تکفیری‌ها و داعشی‌ها بوده است و در کنار جمهوری اسلامی ایران هیچ قدرت دیگری توان وارد شدن نداشت، گفت: حتی روسیه نیز با شرایطی خاص قصد ورود به این میدان را داشت اما به دلیل آنکه جمهوری اسلامی ایران این شروط را نپذیرفت بعد از گذشت پنج سال روس‌ها خود تصمیم گرفتند تا بدون شرط در این میدان حاضر شوند.
 
نوعی‌اقدم بیان کرد: اگر زمانی غرب اصرار داشت که بشار اسد باید کنار برود امروز بدون پیش شرط رفتن اسد دنبال فراهم کردن شرایط گفت و گو و مذاکره هستند.
 
وی گفت: به فضل الهی و به برکت خون شهدا و رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری در این مناقشه سه ضلعی جمهوری اسلامی ایران قدرت برتر و فائق منطقه‌ای است و به هیچ‌وجه جبهه مقاومت قصد کوتاه آمدن در عراق و سوریه را ندارد.
 
فرمانده جبهه مقاومت در سوریه با بیان اینکه سرنوشت منطقه را ما تعیین می‌کنیم نه آمریکا و روسیه ادامه داد: در مقابل نیروی متخاصم با ایستادگی سربازان جبهه مقاومت ما نسبت به تثبیت جایگاه و قدرتمان اقدام کردیم و حضور گروه‌های تکفیری به نیابت از ابرقدرت‌ها است.
 
نوعی‌اقدم با بیان اینکه آمریکایی‌ها حتی یک بمب علیه داعش شلیک نکردند و خود آمریکا در حال حاضر سه پایگاه در سوریه دارد که کمتر از 45 سرباز آمریکایی در سوریه حضور دارد، افزود: جنگ نیابتی گذشته امروز به مناقشه مستقیم ابرقدرت‌ها تبدیل شده است و در این مهندسی جنگ پیروز میدان جبهه مقاومت و سرگردانی نصیب آمریکا و غربی‌هاست.
 
وی یادآور شد: از بین دو عنصر درگیر شامل تجهیزات و سلاح فیزیکی عنصر فرماندهی و مهندسی صحنه جنگ و عنصر اعتقادات، آمریکایی‌ها نتوانستند رمز و راز عنصر اعتقادات رزمندگان اسلام را درک کنند.
 
این فرمانده ایام دفاع مقدس زمین‌گیر شدن نیروهای آمریکایی در منطقه را در برابر قدرت رزمندگان اسلام یادآور شد و گفت: دشمن نه تنها به خواسته و هدف خود در جنگ نیابتی و مستقیم دست پیدا نکرده بلکه با بی‌آبرویی تمام حتی با تزریق حقوق‌های سرسام‌آور نتوانسته کاری از پیش ببرد.
 
وی افزود: حقوقی که دنیای غرب به داعشی‌ها و سربازان آنها می‌دهند از رقم 5 میلیون تومان به بیش از 15 میلیون تومان رسیده و به افسرانشان بیش از این رقم پرداخت می‌کنند به طوری که با حمایت همه جانبه عربستان دشمن و جبهه استکبار جدی وارد شده ولی ما آنها را زمین‌گیر کردیم.
 
نوعی‌اقدام ادامه داد: به برکت خون شهدا و پیام امام و رهبری معظم انقلاب هم اینک رزمندگان از شیعه و سنی گرفته تا علوی و پنج امامی و ... همه گرد هم آمده‌اند تا قهرمانانه در میدان سوریه حضور پیدا کرده و دشمن را متوقف سازند.
 
وی در برابر گروه‌های تکفیری و الحاقی با بیان اینکه نسبت به چهار ماه گذشته در پاکسازی شهرهای حوزه دمشق به عنوان مرکز حاکمیتی 30 کیلومتر پیشرفت به دست آمده است، گفت: نه تنها بخش‌هایی از جنوب دمشق پاکسازی شده بلکه به زودی بزرگترین عملیات علیه تاسیسات استکبار انجام می‌شود.
 
نوعی‌اقدم نابودی رژیم صهیونیستی را حتمی و پیروزی رزمندگان را در جبهه‌های مختلف دفاع از سوریه به ویژه حرم اهل‌بیت قطعی توصیف کرد و گفت: با وجود اینکه تمام دشمنان اعلام کردند باید بشارت اسد برود ولی جمهوری اسلامی ایران اصرار کرد که اسد باید بماند و اسد ماند و با قدرت تمام خار چشم دشمنان شده و امروز به یک قهرمان مقاومت تبدیل شده است.
 
وی با بیان اینکه داعش بعد از القاعده و طالبان برای نابودی ایران اسلامی شکل گرفته بود اما هم اینک زمین‌گیر شده و در باتلاق سوریه و عراق دست و پا می‌زند گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌خواهند تا با ناامن کردن سوریه کمک ایران به جبهه مقاومت و حزب‌الله را کمرنگ کنند اما امروز حزب‌الله به برکت سید حسن نصرالله با قدرت تمام در صحنه است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، نوعی‌اقدم با بیان اینکه عربستان و رژیم صهیونیستی نمی‌توانند برای جمهوری اسلامی ایران خط و نشان بکشند، گفت: ما امروز با ادبیات قدرت و صلابت با دشمنانمان صحبت می‌کنیم و با وجود پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها هنوز نظام غرب عاجز از درک قدرت ملی و نظامی ملت ایران است.