جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

ظرفیت مدیریت صنعتی استان اردبیل در توسعه استانی به‌کارگیری می‌شود - خبر

 

 

ظرفیت مدیریت صنعتی استان اردبیل در توسعه استانی به‌کارگیری می‌شود

استاندار اردبیل گفت: سازمان مدیریت صنعتی استان اردبیل ظرفیت‌های بالایی دارد که برای توسعه استان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ظرفیت مدیریت صنعتی استان اردبیل در توسعه استانی به‌کارگیری می‌شود

اکبر بهنام‌جو در بازدید از سازمان مدیریت صنعتی اردبیل اظهار داشت: سازمان مدیریت صنعتی در حال حاضر حضور بی‌بدیل و تاثیرگذار در استان دارد و انتظار می‌رود حضور و نقش آن در پیشبرد اهداف توسعه استان پر رنگ‌تر شود.

وی با بیان اینکه سازمان مدیریت صنعتی، نهادی برنامه محور و هدفمند است و ظرفیت و پتانسیل خوبی دارد، استان باید از وجود چنین نهاد علمی و پژوهشی بیشتر استفاده کند.

استاندار اردبیل گفت: انتظار می‌رود سازمان مدیریت صنعتی هر چه سریعتر نقش خود را در الگو برداری از کشور‌های پیشرو و استان‌های موفق داخلی ایفا کرده و با اجرای طرح‌های پژوهشی، ارزیابی‌های علمی و بهره‌گیری از شبکه توانمند این سازمان در سطح کشور و ارتباطات بین المللی خود، مجموعه استانداری را در توسعه استان اردبیل یاری کند.

در ادامه این بازدید، شهروز تهامی مدیر اجرایی سازمان مدیریت صنعتی اردبیل  اظهار کرد: این سازمان یکی از مجهزترین مراکز علمی در منطقه می باشد که همواره در رتبه‌بندی‌های انجام شده جزو برترین‌ها بوده و همچنین با تکیه بر پیشینه پر افتخار 60 ساله و اصول معنوی خود، تلاش دارد تا در زمره مجموعه‌های برتر و تاثیرگذار در زمینه آموزش، مشاوره ،تحقیق، انتشارات و توسعه دانش مدیریت حرفه‌ای در منطقه قرار گیرد.

وی گفت: یکی از اهداف مدیریت صنعتی کمک به دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های بخش خصوصی به منظور بهبود سیستم ها و روش‌های مدیریت، ارتقاء بهره‌وری از طریق اجرای برنامه‌های مناسب توانمندسازی،کمک به مدیران و سیاست‌گذاران در پیدا کردن کمبودها و تنگناهای اجرایی طرح‌ها از طریق مشاوره و تحقیق در حوزه مدیریت دانش، اقتصاد، فناوری اطلاعات و ارتباطات و حوزه‌های مرتبط با آن است.

مدیر اجرایی سازمان مدیریت صنعتی بیان کرد: فعالیت‌های آموزشی این سازمان به سمت مهارت‌افزایی و توانمند‌سازی، سازماندهی شده است و همچنین آموزش های علمی کاربردی در این سازمان در مقاطع کاردانی و کارشناسی در کلیه گرایش‌های مدیریت، حسابداری، بانکداری، مدیریت بیمه، امور گمرک و غیره در حال برگزاری است که در بخش آموزش‌های تخصصی مهارتی کوتاه مدت نیز این سازمان با نظارت واحد پژوهش خود در حال برگزاری دوره‌های مورد نیاز جامعه از جمله دوره‌های مدیریت، فناوری اطلاعات، آموزش‌های بین الملل، گردشگری، حسابداری و همچنین اجرای استارت‌آپ های تخصصی است.