جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ظرفیت تولید 300هزار حلقه لاستیک در فاز دوم آرتاویل تایر اردبیل - خبر

 

 

ظرفیت تولید 300هزار حلقه لاستیک در فاز دوم آرتاویل تایر اردبیل

استاندار اردبیل گفت: فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰هزار حلقه لاستیک کامیون و اتوبوس را دارا بوده و میزان سرمایه‌‌گذاری در این واحد ۶۰ میلیون دلار است.

ظرفیت تولید 300هزار حلقه لاستیک در فاز دوم آرتاویل تایر اردبیل

اکبر بهنام‌جو در بازدید از مراحل پایانی نصب خط تولید فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر اظهار کرد: کلیه دستگاه‌های نصب شده مراحل آزمایش را طی می‌کنند و کارشناسان این واحد با تلاش شبانه‌روزی بر عملیات اجراء نظارت دارند.

وی به آماده بودن فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر برای افتتاح افزود: این فاز از کارخانه ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰هزار حلقه لاستیک کامیون و اتوبوس را دارا بوده و میزان سرمایه‌‌گذاری در این واحد ۶۰ میلیون دلار ارزی و ۳۰۰ میلیارد تومان است.

استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت 400نفری برای جذب نیروی انسانی گفت: براساس اذعان سرمایه‌گذار این کارخانه، فاز سوم واحد نیز با همکاری دولت و بانک‌ها و با محوریت تولید لاستیک برای ماشین‌های راهسازی اجراء می‌‌شود.

بهنام‌جو گفت: در حال حاضر بیشتر لاستیک مورد نیاز ماشین‌های راهسازی از خارج کشور وارد می‌شود و با راه‌اندازی این واحد تولید لاستیک در داخل، ۸۵ درصد نیاز داخلی از این کارخانه تامین می‌شود.