جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل تکمیل شد - خبر

 

 

ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل تکمیل شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: متأسفانه در حال حاضر ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل تکمیل شده و ما مؤظف به دنبال ایجاد ظرفیت‌های جدید برای پذیرش بیماران هستیم.

ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل تکمیل شد
محمدرضا رضایی‌بنا با اشاره به آخرین وضعیت ویروس کرونا در استان اظهار داشت: متأسفانه در حال حاضر ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل تکمیل شده و ما مؤظف به دنبال ایجاد ظرفیت‌های جدید برای پذیرش بیماران هستیم.
 
وی با اشاره به این که اردبیل شرایط بسیار ناگواری را طی می‌کند گفت: روند مبتلایان به ویروس کرونا بسیار فاجعه و وحشتناک شده چرا که در ماه گذشته شرایط بسیار متعادل و خوبی نسبت به این ماه داشتیم و اگر با این روند پیش برویم نگرانی‌ها و مشکلات تشدید خواهد شد.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: دیروز در پارس‌آباد آمار فوتی‌ها بسیار بالا بود به طوری که به این شهرستان لقب شنبه سیاه را دادند که این مسئله نشأت گرفته از برگزاری مراسمات و تجمعات به صورت بی‌رویه بوده که به مسائل بهداشتی بی‌توجه هستند.
 
رضایی‌بنا تصریح کرد: هم‌اکنون تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کووید - 19 به 315 نفر رسیده که 5 نفر جان خود را از دست داده‌اند و 33 نفر با حال مساعد و وضعیت بهبود مرخص شده‌اند.