جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ظرفیت آب رسانی به واحد‌های تولیدی شهرستان نیر افزایش می‌یابد - خبر

 

 

ظرفیت آب رسانی به واحد‌های تولیدی شهرستان نیر افزایش می‌یابد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با احداث ایستگاه پمپاژ آب ناحیه صنعتی شهرستان نیر، ظرفیت آب رسانی به واحد‌های تولیدی افزایش می‌یابد.

ظرفیت آب رسانی به واحد‌های تولیدی شهرستان نیر افزایش می‌یابد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در جریان بازدید از پروژه احداث ایستگاه پمپاژ آب ناحیه صنعتی نیر گفت: با احداث ایستگاه پمپاژ آب و منبع زمینی و هوایی در ناحیه صنعتی نیر، ظرفیت آب رسانی به واحد‌های تولیدی این ناحیه صنعتی افزایش می‌یابد.
 
او اظهار داشت: این ایستگاه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در حال اجرا بوده که تلاش می‌شود تا پایان امسال به سرانجام و مرحله بهره برداری برسد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اجرای همزمان منبع زمینی و هوایی در کنار این ایستگاه را تکمیل کننده این پروژه دانست و افزود: با توجه به مشکلات موجود در ناحیه صنعتی نیر، با بهره برداری از این پروژه مشکل کمبود آب واحد‌های تولیدی مرتفع خواهد شد.
 
اهلی ادامه داد: ایجاد و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی از جمله اهداف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به صاحبان صنایع و سرمایه گذاران صنعتی است و این شرکت تمام هم و تلاش خود را در جهت افزایش رضایت مندی واحد‌های صنعتی و تولیدی به کار بسته است.