جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

طرح ملی داناب در مدارس اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

طرح ملی داناب در مدارس اردبیل اجرا می‌شود

طرح ملی داناب در مدارس اردبیل اجرا می‌شود

طرح ملی داناب در مدارس اردبیل اجرا می‌شود

عصر امروز در جلسه هماهنگی اجرای طرح داناب در آموزش و پرورش استان اردبیل، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل همراهی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در اجرای طرح دانش‌آموزی نجات آب را ستود و اظهار امیدواری کرد: دانش‌آموزان با مشارکت در اجرای این طرح علاوه بر ارتقا اطلاعات خود و فراگیری راه‌های مصرف بهینه منابع، زمینه انتقال این اطلاعات به خانواده‌های خود را نیز فراهم کنند.

صابر سپهری با تاکید بر ضرورت مدیریت منابع آب برای نسل حاضر و آینده تصریح کرد: امروز مدیریت این منابع به ما کمک می‌کند تا زندگی بشر را در مناطق مسکونی برای نسل حاضر و آینده تضمین کنیم.

وی طرح داناب را یک طرح علمی، آموزشی، نظام‌مند و کارشناسی شده دانست و گفت: امیدواریم با حضور و مشارکت فعال دانش‌آموزان و خانواده‌ها شاهد تحقق دستاوردهای این طرح در استان باشیم.

در این نشست رئیس روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل نیز افزود: اجرای طرح ملی نجات آب (داناب) برای اجرا در سال تحصیلی 94-95 با هدف فرهنگ‌سازی و صرفه‌جویی آب در بین دانش‌آموزان مقطع متوسطه اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رامین عاشوری با اشاره به وضعیت منابع آب استان اردبیل در مورد میزان بارش و مقدار مصرف سالیانه آب بیان کرد: این وضعیت موجود استان و مسائل جاری در مورد مشکلات آب هشداری است برای ما که برای تضمین و حفظ منابع آب موجود راه‌های مطمئن‌تری را اتخاذ کنیم.