رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

طرح محسنین با پوشش ۳۵۰۰ نفری در اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

طرح محسنین با پوشش ۳۵۰۰ نفری در اردبیل اجرا می‌شود

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۳۵۱۳ فرزند مشمول طرح محسنین از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند و حل عمده مشکلات با کمک حامیان و نیکوکاران اولویت اساسی است.

طرح محسنین با پوشش ۳۵۰۰ نفری در اردبیل اجرا می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صفر توحیدی عصر امروز در جلسه‌ای با مسئولان کمیته امداد اردبیل با تشریح اجرای طرح محسنین و ایتام اکرام در اردبیل اظهار داشت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین بیش از سه میلیارد و 600 میلیون تومان در پنج ماهه نخست سال‌جاری به کودکان تحت حمایت کمک کرده‌اند.
 
وی بیان کرد: در حال حاضر  سه هزار و 513 فرزند مشمول طرح محسنین از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند و حل عمده مشکلات با کمک حامیان و نیکوکاران اولویت اساسی است که درصدد هستیم در راستای افزایش کمک‌های نقدی و غیرنقدی حامیان بتوانیم در راستای حمایت ایتام و فرزندان مشمول به شکل مناسب عمل کنیم.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به این که یک هزار و 745 یتیم در استان زیر پوشش کمیته امداد هستند گفت: کمیته امداد استان با حمایت‌های نقدی و غیرنقدی این افراد را زیرپوشش قرار داده که تلاش‌های خیران و نیکوکاران در این زمینه شایسته تقدیر است.
 
توحیدی تصریح کرد: 13 هزار و 544  حامی رسیدگی به امور ایتام در استان در راستای کمک‌رسانی به نیازمندان و افراد مشمول در حال فعالیت هستند و در این زمینه شاهد افزایش 23 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم و حمایت‌های همه‌جانبه از نیازمندان به همین شکل ادامه دارد.
 
وی بیان کرد: کمک‌رسانی به نیازمندان و حمایت از آنان با هدف رفع نیازهای ضروری آنان مبنای کار قرار گرفته و درصدد هستیم با کمک‌های انجام یافته زندگی بدون دغدغه و باآرامش را برای آنان فراهم کرده و با برداشتن گام‌های موثر در این زمینه مشکلات معیشتی آنان را برطرف کنیم.