سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

طرح فرهنگی «امام محله» اولویت مهم فعالیت‌های تبلیغی است - خبر

 

 

طرح فرهنگی «امام محله» اولویت مهم فعالیت‌های تبلیغی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: طرح فرهنگی «امام محله» اولویت مهم در فعالیت‌های تبلیغی است و باید محوریت برنامه‌های فرهنگی و دینی قرار گیرد.

طرح فرهنگی «امام محله» اولویت مهم فعالیت‌های تبلیغی است

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده عنوان کرد: هم افزایی و همکاری بیش از پیش نهادهای فرهنگی و دینی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب و توجه به عملکردها ضروری است.

وی افزود: هر فعالیتی بی شک دارای آسیب، فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعف بوده و باید طبق رصد و ارزیابی‌های صورت گرفته میزان موفقیت بررسی شده و در مقابل دلایل ضعف نیز رفع شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل طرح فرهنگی «امام محله» اولویت مهم در فعالیت‌های تبلیغی دانست و افزود: محوریت بخشیدن به مساجد در فعالیت‌های به معنای عام کلمه محله، با مرکزیت مباحث فرهنگی و در راستای آن زیر مجموعه بحث‌های مختلف با ارتباط بخشیدن به فرهنگ دینی مورد بحث و بررسی است که با اجرای طرح "امام محله" به فعلیت می‌رسد.

جعفرزاده، بر ضرورت احصاء نیاز فرهنگی با توجه به زیست بوم مناطق تاکید کرد و افزود: در آمایش سرزمینی در راستای اجرای بهینه فعالیت‌های فرهنگی، باید ظرفیت سنجی و آسیب شناسی صورت گیرد و سپس با محوریت امام محله و هم پوشانی و مدیریت مشترک، فعالیت‌های موفقی در راستای مرکزیت بخشی به مساجد انجام شود.

وی در ادامه رسانه و فضای مجازی را مهم‌ترین کانال ارتباطی با مردم در ماه رمضان عنوان کرد و افزود: فعالیت‌های ما بایستی کارکرد و نتیجه ملموس و اثرگذاری داشته باشد و این امر منوط به توجه به ابعاد فردی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی است که با بررسی و دقت بالا باید انجام شود.