جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی اردبیل اجرایی می‌شود - خبر

 

 

طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی اردبیل اجرایی می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: همزمان با میلاد امام رضا (ع) طرح عضویت رایگان در تمام کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل اجرا خواهد شد.

طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی اردبیل اجرایی می‌شود
رباب عزیزخانی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای جذب علاقه‌مندان به کتاب و کتاب خوانی، همزمان با ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت طرح عضویت رایگان در روزچهارشنبه 3 مرداد ماه در تمام کتابخانه‌های عمومی استان به مرحله اجرا در خواهد آمد.
 
وی با بیان اینکه در طول سال چندین نوبت به تفکیک کتابخانه وهمچنین به صورت شهرستانی و به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی این طرح اجرا می‌شود، افزود: طرح عضویت رایگان به صورت استانی امسال  طی سه مرحله اجرا خواهد شد که مرحله اول آن همزمان با ولادت امام رضا (ع) انجام می‌شود.
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل با اشاره به تمدید مهلت شرکت در هشتمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی، اظهار کرد: مرحله اول این جشنواره تا 30 تیر ماه تعیین شده بود که با اعلام دبیرخانه جشنواره مهلت شرکت در این رویداد فرهنگی  تا 10 مرداد ماه تمدید شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با اشاره به استقبال گسترده قشرهای مختلف از مسابقات کتابخوانی این جشنواره، خاطر نشان کرد: منتخبین این مسابقات در سطح ملی و استانی با اهدای لوح و هدایا تجلیل خواهند شد.