جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

طرح شهید سلیمانی| غربالگری ۸۱ درصد از جمعیت مشگین‌شهر - خبر

 

 

طرح شهید سلیمانی| غربالگری ۸۱ درصد از جمعیت مشگین‌شهر

فرماندار مشگین‌شهر گفت: طی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی جهت مقابله با کرونا، تاکنون ۸۱ درصد از جمعیت شهرستان مشگین‌شهر غربالگری شده‌اند.

طرح شهید سلیمانی| غربالگری ۸۱ درصد از جمعیت مشگین‌شهر

اکبر صمدی اظهار کرد: طی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی جهت مقابله با کرونا، تاکنون ۸۱ درصد از جمعیت شهرستان مشگین‌شهر غربالگری شده و تست سریع برای افراد مشکوک مبتلا به بیماری کرونا توسط بهداشت و درمان انجام گردید و مبتلایان در منزل قرنطینه و افراد بدحال نیز جهت درمان به بیمارستان ارجاع داده شده‌اند.

وی افزود: طرح سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با سایر نقاط استان و کشور توسط قرارگاه عملیاتی شهرستان مشگین‌شهر از ۳۰ آبان سال‌جاری در قالب کمیته‌های پنج‌گانه فعال شده و طرح مهم غربالگری توسط بسیجیان شهرستان با محوریت فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج به‌صورت محله محور آغاز شد.

پیش‌بینی و تجهیز ۲ نقاهتگاه در مشگین‌شهر

فرماندار مشگین‌شهر بیان کرد: هم‌اکنون هتل ساوالان شهرداری و سالن ورزشی صالحین سپاه با هدف ایجاد نقاهتگاه به‌صورت کامل تجهیز گردیده است.

صمدی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و همراهی مردم شریف شهرستان مشگین‌شهر و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، نیازی به استفاده از این نقاهتگاه‌ها نباشد تا با سلامتی کامل مردم، از این بحران عبور نماییم.