سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

طرح ساماندهی ترافیک مشگین‌شهر را نظام مهندسی تدوین می‌کند - خبر

 

 

طرح ساماندهی ترافیک مشگین‌شهر را نظام مهندسی تدوین می‌کند

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: فلسفه وجودی نظام مهندسی ساختمان ارائه خدمات کیفی به مردم است تا ساخت و ساز ایمن و قابل سکونت برای مردم اجرایی و عملیاتی شود.

طرح ساماندهی ترافیک مشگین‌شهر را نظام مهندسی تدوین می‌کند

میرمحمد هاشمی اظهار کرد: تمامی ساخت و سازها باید با نظارت و کنترل نظام مهندسی ساختمان اجرایی و عملیاتی شود و از همین روی مهندسان تحصیلکرده و متخصص ما آماده ارائه خدمات به عموم شهروندان هستند تا ساخت و سازی ایمن و قابل اطمینان را شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در این راستا از مشاوره‌های فنی و مهندسی در ساخت و ساز که توسط نظام مهندسی ساختمان ارائه می‌شود بهره گرفته و در کنار این امر حق و حقوق مهندسان شریف و تلاشگر نیز مورد توجه و صیانت قرار گیرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با قدردانی از همراهی فرمانداران، اعضای شوراهای شهر و شهرداران در مناطق مختلف استان برای کمک به مجموعه نظام مهندسی ساختمان گفت: شایسته است از همراهی و تلاش مدیر کل راه و شهرسازی استان و معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در واگذاری زمین در مشگین‌شهر برای احداث ساختمان نظام مهندسی قدردانی کرده و این تعامل را قدر بدانیم.

هاشمی افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان همواره در کنار شورا و شهرداری بوده و امیدواریم در احداث این ساختمان از مزایای صدور پروانه و سایر امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای احداث ساختمان مشکین‌شهر بهره بگیریم.