جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

طرح زمستانی جمعیت هلال احمر خلخال آغاز شد - خبر

 

 

طرح زمستانی جمعیت هلال احمر خلخال آغاز شد

رییس جمعیت هلال احمر خلخال از اغاز اجرای طرح امداد و نجات زمستانی این جمعیت در راه‌های ارتباطی این شهرستان خبرداد.

طرح زمستانی جمعیت هلال احمر خلخال آغاز شد
حجت‌الاسلام عبدالاحد بابایی افزود: این طرح همزمان با اجرای مانور امدادرسانی جاده‌ای با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، پلیس راه اردبیل و نیروهای فوریت‌های پزشکی در پایگاه امداد و نجات جاده‌ای گردنه الماس واقع در مسیر ارتباطی خلخال -  اسالم آغاز شد .
 
وی اظهارکرد: استقرار عوامل راهداری، امدادگران جمعیت هلال احمر، ماموران پلیس راه استان اردبیل و نیروهای اورژانس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی در جاده‌های منطقه با هدف تسهیل در خدمات‌رسانی به مسافران و رانندگان عبوری انجام می‌گیرد.
 
رئیس جمعیت هلال احمر خلخال بیان کرد: ماموریت‌های ابلاغی و سازمانی، هر اداره و ارگان امدادرسان جاده‌ای در راستای اجرای طرح امداد زمستانی بسته به نوع ارائه خدمات در حوزه استحفاظی شهرستان صادر می‌شود.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال نیز گفت: با استقرار اکیپ‌های نصب دوربین‌های ترافیکی از سوی سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای، دوربین کنترل سرعت در ابتدای جاده خلخال - اسالم و خروجی روستای مجره و حوالی منطقه مجاور گردنه الماس واقع راه‌اندازی شد.
 
معروف خسروی افزود: با نصب دوربین‌های هوشمند در این مسیر ضمن افزایش کنترل خودروها از لحاظ رعایت سرعت مطمئنه و پیشگیری از حوادث ناشی از سرعت غیرمجاز ؛ ورود و خروج خودروها نیز از لحاط اجرای موارد پیشگیرانه از کرونا تسهیل شد.