سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

طرح تحول سلامت خدمت بزرگی به مردم است - خبر

 

 

طرح تحول سلامت خدمت بزرگی به مردم است

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: طرح تحول نظام سلامت خدمات ارزنده‌ای در حوزه بهداشت و درمان به مردم ارایه کرده است اما کاستی‌ها و نارسایی‌هایی دارد که باید با کمک مسؤولان رفع شود.

طرح تحول سلامت خدمت بزرگی به مردم است
آیت‌الله سید حسن عاملی ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز ام آر آی بیمارستان امام خمینی اردبیل اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت خدمات ارزنده‌ای در حوزه بهداشت و درمان به مردم ارایه کرده است اما کاستی‌ها و نارسایی‌هایی دارد که باید با کمک مسؤولان رفع شود.
 
وی افزود: در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی‌های بزرگی به مردم کشور انجام گرفته است که نظام درمان و سلامت یکی از آنها می‌باشد و لازم است این خدمت‌رسانی‌ها به اطلاع عموم برسد.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: پیشرفت‌های علمی در حوزه پزشکی در کشور بسیار چشمگیر است و این باعث فخر و شرف مردم ما خواهد بود.
 
آیت‌الله عاملی ادامه داد: تعداد مراجعه بیماران از استان‌های مجاور و کشور آذربایجان به مرکز استان رقم بالایی است و ما باید در زمینه خدمات رسانی در حوزه پزشکی اقدامات مهم‌تر و گام‌های اساسی برداریم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی بیان کرد: عملکرد مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در خصوص تامین اعتبار و خریداری دستگاه ام آر آی کاملا جهادی بوده است و ما در این زمینه از تمامی مسؤولان این حوزه تشکر ویژه‌ای داریم.