جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

طرح ایران مهارت در استان اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

طرح ایران مهارت در استان اردبیل اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل از برگزاری نخستین جلسه طرح ایران مهارت در قالب کمیته ساختار و فناوری مدیریت در استان اردبیل خبر داد.

طرح ایران مهارت در استان اردبیل اجرا می‌شود
 احمد ناصری بعد از ظهر امروز در دیدار با مسئولان در اردبیل با اشاره به مهارت‌آموزی و عملیاتی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت: مهارت‌آموز شدن جوانان و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه  جزء اولویت های آموزش و پرورش استان است.
 
وی بر حمایت و تداوم اجرای اینگونه طرح ها در استان تاکید کرد و افزود: شیوه نامه های مربوطه در مراحل عملیاتی باید سرعت بخشیده شوند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل با ابراز خرسندی از تحقق اهداف پیش بینی شده در سال گذشته تصریح کرد: توجه به مهارت آموزی در راستای سند تحول بنیادین و برنامه درسی ملی و از سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
   
ناصری بیان کرد: این طرح در سال 96 تصویب شده است که در این طرح تلاش می‌شود در دوره متوسطه اول و دوم مقدمات آشنایی بیشتر دانش‌آموزان برای اشتغال متناسب با ویژگی‌های جسمی و فکری دانش آموزان فراهم شود.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه جلسه مدیر کل  فنی و حرفه ای استان محمو پورقلی نیز از ارائه آموزش‌ها و پشتیبانی طرح در سطح کلیه مناطق و نواحی و متقبل شدن اجرای رایگان طرح در 9 مدرسه شبانه روزی استان را اعلام کرد.