جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

طرح اهدای جهیزیه به زوجین نیازمند در اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

طرح اهدای جهیزیه به زوجین نیازمند در اردبیل اجرا می‌شود

فرمانده سپاه گرمی گفت: طرح اهدای جهیزیه به زوجین نیازمند اجرا می‌شود که در راستای اجرای این طرح به دنبال فراهم‌سازی شرایط ازدواج آسان هستیم.

طرح اهدای جهیزیه به زوجین نیازمند در اردبیل اجرا می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ طاهر رحیمی عصر امروز در آئین اهدای جهیزیه به زوج‌های نیازمند در گرمی اظهار داشت:  طرح اهدای جهیزیه به زوجین نیازمند اجرا می‌شود که در راستای اجرای این طرح به دنبال فراهم‌سازی شرایط ازدواج آسان هستیم و در قالب این طرح به 35 زوج نیازمند جهیزیه اهدا شده است.
 
وی بیان کرد: سپاه پاسداران با مولفه کمک‌رسانی به افراد نیازمند و بی‌بضاعت برنامه‌های مدونی در حال اجرا دارد که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به بازسازی خانه‌های مسکونی مناطق محروم و حاشیه‌نشین و کمک‌رسانی به افراد بی‌بضاعت در موارد مختلف اشاره کرد که هم‌اکنون اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان مبنای کار قرار گرفته است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمی گفت: در سالی که مزین به نام حمایت از کالای ایرانی است تامین اقلام موردنیاز برای نیازمندان اولویت اساسی بوده که در راستای اجرای این طرح در تلاش هستیم خدمات‌رسانی مطلوبی به اقشار محروم جامعه داشته باشیم چرا که این مسئله یک موضوع و مولفه اساسی است.
 
رحیمی تصریح کرد: در اجرای طرح‌ تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان موسسه خیریه حضرت رقیه(س) و سپاه سازندگی مشارکت دارند و در قالب این طرح در حال حاضر 18 قلم کالای اساسی به این زوج‌ها اهدا شده است که تمامی این اقدامات شایسته تقدیر و قدردانی است و تمام تلاش و اهتمام ما تداوم اجرای این برنامه‌ها است.
 
وی اظهار کر‌د: مشارکت خیران در امر کمک‌رسانی به مردم نیز یک موضوع اساسی و مهم است که امیدواریم در این زمینه با ارتقای تعاملات و همکاری‌ها بتوانیم خدمات‌رسانی به مردم را به سطح قابل قبول برسانیم.