جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

طرح "احلی من العسل" در مدارس اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

طرح "احلی من العسل" در مدارس اردبیل اجرا می‌شود

رئیس اداره قرآن و عترت آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های انجام یافته طرح "احلی من العسل" همزمان با سراسر کشور ۶ محرم در قالب دسته‌جات دانش‌آموزی در مدارس اردبیل اجرا می‌شود.

طرح
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وحید سیدهاشمی در جلسه شورای قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های انجام یافته طرح «احلی من العسل» همزمان با سراسر کشور 6 محرم در قالب دسته‌جات دانش‌آموزی در مدارس اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به این که طرح مصباح الهدی در مدارس استان اجرا می‌شود گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا یکی از برنامه‌های سال تحصیلی است که همه‌ساله در استان برگزار می‌شود و هدف ما آشنایی با سیره و روش امامان معصوم(ع) است که تلاش بر این است که بتوانیم این برنامه‌ها را در بین کودکان و نوجوانان نهادینه کنیم.
 
رئیس اداره قرآن و عترت آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تبیین زندگی اهل بیت(ع) نیز یکی دیگر از مواردی است که در سال تحصیلی جدید در مدارس استان آغاز می‌شود تا بتوانیم از این طریق با بهره‌گیری از ظرفیت‌های معنوی در بین جوانان به تمامی اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشانیم و از ظرفیت سرمایه‌های معنوی بی‌بهره نمانیم.
 
سیدهاشمی تصریح کرد: طرح "احلی من العسل" نیز امسال همزمان با سراسر کشور ششم محرم در قالب دسته‌جات دانش‌آموزی در مدارس استان برگزار می‌شود که در این زمینه در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی انجام یافته و تلاش بر این است که این طرح به صورت باشکوه و منظم برگزار شود.