جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

طرح‌های عمرانی در اردبیل پس از اتمام مطالعات علمی عملیاتی می‌شود - خبر

 

 

طرح‌های عمرانی در اردبیل پس از اتمام مطالعات علمی عملیاتی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: با توجه به عدم توجه به برخی مسائل علمی و پژوهشی و وجود مشکلات در اجرای طرح‌های عمرانی در اردبیل از این پس این پروژه‌ها پس از اتمام مطالعات علمی عملیاتی می‌شود.

طرح‌های عمرانی در اردبیل پس از اتمام مطالعات علمی عملیاتی می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یعثوب نژادمحمد بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته پژوهشی استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به عدم توجه به برخی مسائل علمی و پژوهشی و وجود مشکلات در اجرای طرح‌های عمرانی در اردبیل از این پس این پروژه‌ها پس از اتمام مطالعات علمی عملیاتی می‌شود.
 
وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت محققان و پژوهشگران برای اجرای طرح‌ها اولویت اساسی است و در این زمینه با هدف کاهش مشکلات در این زمینه در نظر گرفتن وضعیت جغرافیایی و وضعیت و شرایط درصدد هستیم در این زمینه بدون کپی برداری از مطالعات سایر شهرستان‌ها و مناطق این طرح‌ها را به مرحله عملیاتی درآوریم.
 
 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: عدم توجه به پژوهش سبب شده است که اجرای طرح‌ها آن طور که باید پیش نرود و خروجی مطلوب در تمامی شرایط به دست نیاید که به همین دلیل از این پس بیشتر به سمت بهره‌گیری از ظرفیت‌های پژوهشگران برجسته در استان خواهیم رفت.
 
نژادمحمد تصریح کرد: یکی دیگر از مواردی که باید مورد توجه واقع شود برطرف‌سازی موانع و مشکلات پیش رو است که باید در راستای رفع آنان نیز برای بخش پژوهشی اعتباراتی در نظر گرفته شود و امیدواریم مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه در این زمینه پیگیری‌های لازم را داشته باشند.
 
وی  بیان کرد: بدون شک اجرای برنامه‌ها با محوریت علمی می‌تواند بسیار بهتر و تاثیرگذارتر باشد که امیدواریم در این زمینه فصل کاری و منطقه کاری نیز در نظر گرفته شود و بر اساس اولویت‌بندی اختصاص اعتبارات و شرایط کاری تقسیم‌بندی شود تا پروژه‌ها در اسرع وقت به مرحله افتتاح برسند.