جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

طرح‌های اقتصادی جهش تولید با سرعت در حال اجراست - خبر

 

 

طرح‌های اقتصادی جهش تولید با سرعت در حال اجراست

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: طرح‌های جهش تولید در حوزه اقتصادی، صنعتی و تولیدی با قوت و قدرت مضاعف در حال انجام است که بخش عظیمی از این پروژه‌ها تا پایان امسال آماده بهره‌برداری خواهد شد.

طرح‌های اقتصادی جهش تولید با سرعت در حال اجراست

ارژنگ عزیزی، معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل در جلسه کارگروه اقتصادی بررسی طرح‌های جهش تولید در اردبیل گفت: بخشی از این طرح‌ها در حوزه صنعت و بخش دیگری نیز در بخش کشاورزی و گردشگری است که از اولین روز‌های سال ۹۹ طرح‌های حوزه جهش تولید با قوت و قدرت و به صورت مستند و توانمند در حال اجراست.

او تصریح کرد: با نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید و تاکید مقام معظم رهبری بر تحقق این امر، سعی بر این بوده تا اجرای این پروژه‌ها مورد پیگیری و رصد قرار گیرد که ما از روز دوم فروردین با تاکید استاندار اردبیل این امر را در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار دادیم.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل بیان کرد: ۱۰ دستگاه تخصصی در حوزه اقتصادی نسبت به تهیه طرح‌ها و برنامه‌های شاخص در این بخش اقدام کرده و اطلاعات را در ۱۰ روز اول فروردین جمع‌بندی کردیم تا با محوریت سه دستگاه تخصصی صنعت، جهاد کشاورزی و گردشگری بتوانیم طرح‌ها، برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌های خود را برای تحقق تا پایان امسال تدوین کنیم.

عزیزی گفت: ما در مرحله اول تمرکز خود را بر طرح‌های نیمه تمام و تکمیل آن‌ها گذاشتیم تا در فاز‌های مختلف این طرح‌ها شکل عملیاتی و اجرایی به خود گرفته و رونق تولید و اشتغال اتفاق بیفتد.

او در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در گام دوم احیای واحد‌های راکد مد نظر قرار گرفت تا علل و عوامل تعطیلی این واحد‌ها مورد بررسی قرار گرفته تا زمینه بازگشت مجدد این واحد‌ها به چرخه تولید را شاهد باشیم.