حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

طرح‌های اشتغال‌زایی در گرمی اجرا می‌شود - خبر

 

 

طرح‌های اشتغال‌زایی در گرمی اجرا می‌شود

استاندار اردبیل حضور بنیاد مستضعفان برای عمران و آبادانی گرمی یک فرصت طلایی دانست و گفت: طرح‌های اشتغال‌زایی در گرمی اجرا می‌شود.

طرح‌های اشتغال‌زایی در گرمی اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو در جلسه شورای اداری گرمی اظهار داشت: حضور بنیاد مستضعفان برای عمران و آبادانی گرمی یک فرصت طلایی است که می‌تواند برای محرومیت‌زدایی شهرستان گرمی موثر باشد.

وی با اشاره به این که با حضور بنیاد مستعضفان پویایی در اقتصاد منطقه ایجاد می شود افزود: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت بنیاد مستضعفان برای توسعه استان استفاده کنیم و گرمی باید الگویی برای سایر شهرستان باشد.

استاندار اردبیل از  اهتمام ویژه برای حمایت از طرح‌های محرومیت‌زدایی خبر داد و گفت:  این بنیاد اقدامات مناسبی در راستای محرومیت‌زدایی شهرهای گرمی داشته و گرمی نیز از طرح‌های بنیاد مستضعفان بوده که در آینده شاهد اجرایی شدن اجرای این طرح در گرمی خواهیم بود.

بهنامجو با بیان این که طرح‌های اشتغال‌زایی در گرمی اجرا می‌شود اظهار کرد: گرمی ظرفیت‌های بالایی در بخش‌های کشاورزی و صنایع دستی دارد که با برنامه‌ریزی‌های اساسی این ظرفیت‌ها شکوفا می‌شود تا شاهد اشتغال در گرمی باشیم.

بهنامجو بیان کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی برای اجرای پروژه‌های مهم اردبیل از جمله منطقه آزاد تجاری و راه‌آهن انجام یافته که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها تحول عظیمی در شهرستان و استان ایجاد می‌شود.