رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

طرح‌های اشتغالزای بدون توجیه اقتصادی در اردبیل عودت داده می‌شود - خبر

 

 

طرح‌های اشتغالزای بدون توجیه اقتصادی در اردبیل عودت داده می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: طرح‌های اشتغال‌زای بدون توجیه اقتصادی در اردبیل عودت داده می‌شود و باید نسبت به معرفی طرح جدید توسط دستگاه مربوطه اقدامات لازم انجام یابد.

طرح‌های اشتغالزای بدون توجیه اقتصادی در اردبیل عودت داده می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ارژنگ عزیزی عصر امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال اردبیل اظهار داشت: طرح‌های اشتغال‌زای بدون توجیه اقتصادی در اردبیل عودت داده می‌شود و باید نسبت به معرفی طرح جدید توسط دستگاه مربوطه اقدامات لازم انجام یابد.
 
وی با اشاره به این که تسریع در اجرای طرح‌های اشتغال‌زا نیازمند تعاملات همه‌جانبه است بیان کرد: از بانک‌ها انتظار داریم نهایت همکاری و مشارکت را داشته باشند و در راستای بهبود وضعیت ارائه تسهیلات با ما همکاری کنند که این مو ضوع باید در دستور کار قرار گرفته و پیگیری‌های لازم توسط دستگاه‌های مربوطه انجام شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: 7 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط مدیران بانک‌های کشور به استان مصوب شده که بدون شک در صورت بهره‌گیری از ظرفیت این اعتبارات و به‌جا اجرا کردن طرح‌ها شاهد دستیابی به خروجی‌های قابل توجهی در این زمینه خواهیم بود و اشتغال‌زایی نیز به وضعیت ایده‌آل می‌رسد.
 
عزیزی تصریح کرد: کاهش بروکراسی‌های اداری که مانع اصلی اجرای طرح‌ها است باید حتی الامکان کاهش یابد که این موضوع نیازمند همکاری همه‌جانبه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه است و لازم است دستگاه‌های مربوطه طرح های خود را به بانک‌ها معرفی کنند که در این زمینه توجه به طرح‌ها در حوزه‌های صنعت، کشاورزی ، معدن و خدمات حائز اهمیت است.
 
وی بیان کرد: با توجه به این که اردبیل ظرفیت‌های مناسبی در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری و کشاورزی دارد در صورت توجه به این طرح‌ها شاهد توسعه اقتصاد و اشتغال استان خواهیم بود که در تلاش هستیم مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در این زمینه با ما نهایت همکاری را داشته باشند.