جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

طرحهای هفته دفاع مقدس - خبر

 

 

طرحهای هفته دفاع مقدس

همزمان با آخرین روزهفته دفاع مقدس،امروز طرحهای مختلف وبرنامه های متنوع فرهنگی در استان اجرا شد.

طرحهای هفته دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،  ساختمان بسیج صداوسیمای مرکز اردبیل به بهره برداری رسید.
این ساختمان به مساحت 223 متر مربع با اعتبار 180 میلیون تومان ساخته شده است.
درمراسم افتتاح این ساختمان مدیرکل صداو سیمای مرکز اردبیل گفت: این ساختمان بعنوان مرکزی برای تولیدات آثار تلویزیونی و رادیویی فاخر برای در راستای تقویت گفتمان مقاومت است.
مددی افزود: فعالان بسیجی در عرصه هنرو رسانه باید با همفکری و ارائه ایده های نو و خلاقانه در تولید آثار هنری نقش خود را در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن ایفا کنند.
سرهنگ حسینی معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان نیز با اشاره به نقش صداو سیما در روشنگری و آگاهی دادن به مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت این سازمان نشان داده که قابلیت های بالایی داشته و می تواند به عنوان پرچم دار حرکت فرهنگی در کشور ایفای نقش کند به شرطی که تمامی دستگاههای فرهنگی و اجرایی از آن حمایت کنند.
حجت الاسلام رضوان شهری معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج صداو سیما نیز بسیجیان و کارکنان صداو سیما را سربازان ولایت فقیه در خط مقدم جنگ فرهنگی  بیان کردو افزود: حفظ امنیت و اقتدار کشور وظیفه نیروهای مسلح و بسیج ونشر ارزشهای والای نظام اسلامی وظیفه صداو سیماست و این دو بال حرکت نظام می توانند در کنار یکدیگر بسیاری از توطئه ها و نقشه های دشمنان را خنثی کنند.

ساختمان بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان نیر افتتاح شد.
این ساختمان در زیربنای 450متر مربع وبا اعتبار 450میلیون تومان احداث شده است.

مدرسه شهید ایزدی روستای ولیعصرنیر هم به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نیر با 70 میلیون تومان هزینه بازسازی ومرمت شد. تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس وحاج دده کیشی قلیزاده و خانواده شهید امانی از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در نیر بود.

جمعی از مسئولان سپاه حضرت عباس علیه السلام استان با خانواده شهید میکائیل پور جعفر دیدار واز مقام شامخ این شهید تجلیل کردند. این شهیدگرانقدر در عملیاتی درجزیره مجنون به شهادت رسیده است.

دومین یادواره شهدای والامقام محله یحیی آباد اردبیل فردا بعداز نماز مغرب وعشا در مسجد رسولیه این  محله برگزار می شود.

از عموم مردم شهید پرور اردبیل برای شرکت در این یادواره دعوت شده است.