جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

طراحی و ساخت تب سنج غیر تماسی توسط فناوران اردبیلی - خبر

 

 

طراحی و ساخت تب سنج غیر تماسی توسط فناوران اردبیلی

رئیس پارک علم وفناوری استان اربیل از طراحی و ساخت تب سنج غیر تماسی با قابلیت‌های روز دنیا توسط فناوران پارک علم و فناوری استان اردبیل خبرداد.

طراحی و ساخت تب سنج غیر تماسی توسط فناوران اردبیلی
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ابراهیم پور، رئیس پارک علم وفناوری استان اربیل گفت: این ترمومتر یا تب سنج لیزری توسط شرکت دانش بنیان رصا صدر مستقر در پارک اردبیل با مدل MS۴۰۰۴ و همکاری شرکت GMT با استفاده از توان داخلی و دارای تاییدیه‌های FDA و CE تولید می‌شود.
 
او افزود: از ویژگی‌هایی این دستگاه می‌توان به دقت ۰.۱ درجه سانتی گراد محصول اشاره کرد که حاصل کالیبراسیون دقیق با مدرن‌ترین دستگاه‌های کالیبراسیون می‌باشد.
 
ابراهیم پور گفت: مدل MS۴۰۰۴ دارای سنسور مادون قرمز به همراه لنزی که در دستگاه تعبیه شده است بطوریکه امکان سنجش دما از فاصله ۱۰ سانتی متری را ممکن می‌سازد؛ که با افزایش فاصله بیش از ۱۰ سانتی متر خطای فاحشی در اندازه گیری دما وجود نخواهد داشت؛ و همچنین امکان سنجش دمای اشیاء نیز در این دستگاه تعبیه شده است.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان ادامه داد: علاوه بر پایین بودن قیمت، محصول دارای کیفیت بیشتر در بین نمونه‌های موجود در بازار بوده و دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش که این شرکت در حال تولید روزانه ۱۰۰ دستگاه از این محصول است که توان افزایش تولید روزانه به ۳۰۰ دستگاه را دارا می‌باشد.