جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

ضرورت راه اندازی اردوگاه مبارزه با اعتیاد در اردبیل - خبر

 

 

ضرورت راه اندازی اردوگاه مبارزه با اعتیاد در اردبیل

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت:با توجه به وضعیت کمپ‌های احیای افراد گرفتار شده در دام اعتیاد، تاسیس و راه اندازی اردوگاه حفاظت از معتاد‌ها ضرورت دارد.

ضرورت راه اندازی اردوگاه مبارزه با اعتیاد در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان شهریار شیری آراسته در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در آستانه عید نوروز خبر داد، گفت: به منظور پاکسازی محیط شهری از معتادان متجاهر طرح جمع آوری و تحویل به کمپ های مبارزه با اعتیاد تا پایان سال جاری اجرا می شود.

وی استان اردبیل را نسبت به سایر استان ها مطلوب ارزیابی کرد و افزودباید پیشگیری و مبارزه را از خانواده ها شروع کرد و خانواده ها نباید پشت آسیب دیدگان مواد مخدر را خالی کنند و این افراد به پشتیبانی نیاز دارند.

شیری آراسته ضمن تقدیر از دستگاه های یاری رسان اظهار کرد: اداره کل بهزیستی، کمیته امداد، شهرداری، نیروی انتظامی و کمپ های مبارزه با مواد مخدر تلاش خوبی برای بازآفرینی این افراد انجام می دهند اما باید همه مردم و خانواده ها و مسوولین در این رابطه همبستگی داشته باشند.

معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل مقابله با اعتیاد را وظیفه همگانی دانست و گفت: افرادی که مبتلا به این بیماری شده اند مثل ویروس سایر افراد را در صورت بی توجهی مبتلا می کنند.