جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

ضرورت تعامل و همکاری صداوسیما و مجامع قرآنی اردبیل - خبر

 

 

ضرورت تعامل و همکاری صداوسیما و مجامع قرآنی اردبیل

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بر تعامل هرچه بیشتر صدا و سیما و مجامع قرآنی استان برای ترویج و تبلیغ سبک زندگی اسلامی وقرآنی در جامعه تاکید کرد.

ضرورت تعامل و همکاری صداوسیما و مجامع قرآنی اردبیل

حجت الاسلام ستوده پیش از ظهر امروز در دیدار اعضای مجمع قرآنی استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: بیش از 400 موسسه و خانه قرآنی در استان در حال فعالیت هستندکه باتوجه به تاثیرگذاری ان در حوزه های مختلف تبلیغ میتواند بازتاب مثبتی در سطح جامعه داشته باشد.

وی نشان دادن اثرات قرآن در بطن زندگی مردم وایجاد انگیزه بین نوجوانان وجوانان را از وظایف رسانه استانی عنوان کرد وگفت:انتظار داریم صداوسیما باتولید وپخش برنامه های مختلف کمک حال ما باشد تا بتوانیم سبک زندگی اسلامی وقرانی را عملا وارد خانواده های اسلامی کنیم.

در این دیدارمدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل نیز ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی وقرآنی را امری مهم در جامعه عنوان کرد وافزود:باید مشکلات موجود در این زمینه توسط متولیان اسیب شناسی شده وکار تبلیغ و نهادینه کردن مفاهیم قرانی با کمک اساتید این حوزه برنامه سازی شود.

ملا احمدی گفت:صداوسیما امادگی دارد از برگزاری کلاس های اموزشی و معرفی چهره ها وشخصیت های موفق قرانی در مناسبت های مختلف در بخش تلویزیون ورادیو برنامه تهیه و پخش نماید واز طریق کانال خبرگزاری صداوسیما به همگان اطلاع رسانی شود.

وی از برنامه ریزی اجرای مسابقه پیامکی قرانی, پخش تیزر, زیرنویس وافزایش تلاوت های بومی از شبکه سبلان خبرداد.