جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

ضرورت استفاده از فضاهای آموزشی دانشگاهی در رشته‌های ورزشی - خبر

 

 

ضرورت استفاده از فضاهای آموزشی دانشگاهی در رشته‌های ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: استفاده از فضاهای آموزشی دانشگاهی در رشته‌های مختلف ورزشی از اهم برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل است.

ضرورت استفاده از فضاهای آموزشی دانشگاهی در رشته‌های ورزشی

محمد فدائیان رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل با سجاد انوشیروانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، دیدار و در خصوص برگزاری برنامه های آموزشی و استفاده از فضاهای ورزشی گفت و گو کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل عنوان کرد: در واحد‌های مرکز پیام نور استقبال جوانان از رشته تربیت بدنی بی نظیر است و تقاضا برای ادامه تحصیل در این رشته دانشگاهی بسیار بالا است .

فدائیان اضافه کرد: دانشگاه پیام نور و اداره ورزش و جوانان در حوزه آموزش و پژوهش می‌توانند برای ورزشکاران و دانشجویان این رشته اقدامات موثری را انجام دهند و در بستر وب می توانیم در حوزه آموزش مجازی با همکاری این اداره کل موثر باشیم.

انوشیروانی، مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل نیز در این دیدار با تاکید بر برنامه های آموزشی برای ورزشکاران با همکاری دانشگاه پیام نور گفت: استفاده از فضاهای آموزشی دانشگاهی در رشته های مختلف ورزشی از اهم برنامه های این اداره کل می‌باشد که به جد به دنبال فراهم کردن بسترهای مناسب این موضوع هستیم.

وی افزود: استفاده از اساتید مجرب دانشگاهی در امر آموزش و دانش افزایی ورزشکاران و مربیان و ارائه سیستم نوین در امر آموزش از اهداف سازمانی این اداره کل است.

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل ادامه داد: در امر ورزش و پیشرفت رشته‌های ورزشی در استان اردبیل باید از تمام فضاهای موجود و بسترهای فراهم شده در راستای توسعه و پیشرفت ورزش استان از طرف سپاه استان و دانشگاه ها و آموزش و پرورش نهایت استفاده را ببریم.