جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ضدعفونی پایانه مرزی، ترمینال ها و ناوگان مسافربری - خبر

 

 

ضدعفونی پایانه مرزی، ترمینال ها و ناوگان مسافربری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ضدعفونی و گندزدایی کلیه پایانه ها، ناوگان مسافربری و پایانه مرزی استان اردبیل برای مقابله با شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

ضدعفونی پایانه مرزی، ترمینال ها و ناوگان مسافربری

علی رحمتی با بیان اینکه تا فروکش کردن کامل بیماری کرونا ضدعفونی و گندزدایی ادامه خواهد داشت افزود: پایانه های مسافربری استان ،شهرک حمل و نقل، ناوگان مسافربری و به ویژه پایانه مرزی بیله سوار بطور مرتب درحال ضد عفونی است.
وی با اشاره به کاهش 30 درصدی تردد محـورهای مواصلاتی در 20 روز گذشته تصریح کرد:برای تامین سلامتی مردم و مسافران کلیه ناوگان عمومی مسافربری استان بطور مرتب ضدعفونی و گند زدایی می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تعطیلی بخش مسافری پایانه مرزی بیله سوار از اول اسفندماه سال جاری بخاطر جلوگیری از شیوع ویروس کووید19 را خاطر نشان کرد و افزود: بخش تجاری پایانه مرزی همچنان فعال است و روزانه 100 دستگاه کامیون حامل کالا به کشورهای روسیـه، جمهوری آذربایجان و نخجوان تردد می کنند.
رحمتی گفت: سالن های تجاری، مسافری، تمامی سطوح، معابــر، محوطه، محل های انتظار تجار و رانندگان و کامیون ها با استفاده از پمپ های سیار بطور منظم و مرتب ضدعفونی می شوند.
وی افزود: رعایت کلیه موارد بهداشتی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل به تمام شرکت های حمل و نقل کالا، مسافر، انجمن ها و ادارات تابعه ابلاغ شده و نظارت ویژه ای نیز بر عملکرد آنان انجام می شود.