سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

صیانت از آرای مردم در انتخابات یک رسالت خطیر و اساسی است - خبر

 

 

صیانت از آرای مردم در انتخابات یک رسالت خطیر و اساسی است

امام جمعه اردبیل با اشاره به صیانت از آرای مردم گفت: در حال حاضر صیانت از آرای مردم در انتخابات به عنوان امری خطیر و مهم شناخته می‌شود که این وظیفه اساسی و دارای اهمیت بر دوش شورای نگهبان قرار گرفته است.

صیانت از آرای مردم در انتخابات یک رسالت خطیر و اساسی است

آیت‌الله سیدحسن عاملی در دیدار با اعضای دفتر نمایندگی شورای نگهبان و هیئت نظارت بر انتخابات استان اردبیل اظهار داشت: برگزاری انتخاباتی سالم و بدون تنش در مناطق مختلف استان اردبیل در سایه تلاش‌های نمایندگی شورای نگهبان در استان محقق شد.

 
امام جمعه اردبیل تلاش اعضای دفتر نمایندگی شورای نگهبان در استان را قابل تقدیر دانست و افزود: از جمله مهم‌ترین و اساسی‌ترین اقدامات دفتر نمایندگی شورای نگهبان و هیئت نظارت بر انتخابات در استان انجام برنامه‌های نظارتی است که قابل تقدیر و قدردانی است.
 
عاملی با اشاره به صیانت از آرای مردم تصریح کرد: در حال حاضر صیانت از آرای مردم در انتخابات به عنوان امری خطیر و مهم شناخته می‌شود که این وظیفه اساسی و دارای اهمیت بر دوش شورای نگهبان قرار گرفته است.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: این شورا توانسته است در زمان‌های مقتضی به خوبی از آرای مردم صیانت کرده و وظیفه حساس خود را به سرانجام برساند.