جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

صلابت مقام معظم رهبری به رغم شهادت سرداران خار چشم استکبار است - خبر

 

 

صلابت مقام معظم رهبری به رغم شهادت سرداران خار چشم استکبار است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل گفت: قدرت و صلابت مقام معظم رهبری به رغم شهدا سرداران رشید اسلام خار چشم استکبار جهانی و در راس آنها آمریکاست.

صلابت مقام معظم رهبری به رغم شهادت سرداران خار چشم استکبار است

حجت الاسلام حسین نوری امروز 14 دی ماه در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در حسینیه ثارالله اردبیل اظهار کرد: گرچه دشمنان و مزدوران دست نشانده منطقه‌ای آمریکا درصدد براندازی نظام جمهوری هستند، لیکن خون شهدا سمبل پایندگی برای ایران و جهان اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با حضور در منزل سردار قاسم سلیمانی صلابت جهانی خود را نشان داد و در توئیت منسوب به ایشان دشمن با عمق جان این صلابت را درک کرده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل به ارادت مثال زدنی سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: این شهید والامقام همواره خود را مرید ایشان می‌دانست به طوری که در بسیاری از مجامع اعلام کرده بود  اگر همه علما یک طرف بایستند و مقام معظم رهبری یک طرف من پشت سر رهبرم خواهم ماند.

نوری اعطای نشان ذوالفقار  بالاترین نشان نظامی از سوی مقام معظم رهبری به این سردار دلاور را نشان از قدرت بالای رزمندگی و صلابت نظامی وی دانست و بیان کرد: سردار سلیمانی  به خودسازی و اخلاص بسیار والایی رسیده بود و همین خودسازی و اخلاص وی را تا سرمنزل شهادت رهنمون کرد.

وی عراق، لبنان، سوریه و همه جهان اسلام را عزادار سردار قاسم سلیمانی اعلام کرد و گفت: این عزاداری به رغم داشتن جنبه‌های غم و اندوه حاوی پیام مهمی برای دنیاست و آن اینکه جهان اسلام قدرت سرداران ایران را درک کرده و آنان را با دستور مقام معظم رهبری منتقم مظلومان می‌دانند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل پیروی از سیره و سلوک ائمه اطهار به ویژه حضرت زهرا (س) را از دیگر خصیصه بارز سردار شهید سلیمانی اعلام و تصریح کرد: ایشان همه ساله برای بانوی شهیده فاطمه زهرا مراسم عزا برپا می کرد و همین عشق و ارادت به اهل بیت او را در ایام فاطمیه به فیض شهادت رهنمون کرد.

وی بیان کرد: رهبری همواره با عطوفت و نرمی رفتار مقتدر و باصلابت خود را به جهانیان نشان داده اما بیانیه دیروز ایشان در شهادت سردار سلیمانی حاوی پیام‌های متعدد به سرکشان و جنایتکاران است و به دستور ایشان انتقام سخت در راه است.

به گزارش ایسنا، در این مراسم که با حضور خیل کثیری از  اقشار مختلف مردم در حسینیه ثارالله و زینبیه سپاه اردبیل برگزار شد، مداحی شده و مردم اردبیل در رثای سردار دل‌ها مرثیه حزن و اندوه سر دادند.