سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

صعود نماینده اردبیل به مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور - خبر

 

 

صعود نماینده اردبیل به مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور

«الغدیر اردبیل» به عنوان تنها نماینده استان در لیگ دسته دو فوتسال کشور با برتری در مقابل تیم «دانشگاه آزاد شادگان» به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.

صعود نماینده اردبیل به مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور

در مرحله دوم لیگ دسته دو فوتسال کشور تیم «الغدیر اردبیل» با پیروزی 4-1 در مقابل دانشگاه آزاد شادگان به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.

در شرایطی که نماینده فوتسال اردبیل در مرحله گروهی تا یک قدمی حذف از گردونه مسابقات نیز پیش رفته بود و کمتر هوادار اردبیلی امید به صعود و بازگشت این تیم داشت، در هفته‌های پایانی با کسب نتایج بسیار مناسب و انجام بازی‌های زیبا تمامی معادلات به هم خورد تا این بار الغدیر اردبیل به عنوان تیم سوم گروه خود به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کند.

با انجام قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی، تیم فوتسال الغدیر اردبیل به عنوان میزبان رقابت‌ها پذیرای تیم‌های خالص‌سازان زنجان، اروم‌آلیاژ ارومیه و دانشگاه آزاد شادگان شد که در نهایت این نماینده شایسته استان با کسب 7 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله پایانی رقابت‌ها صعود کند.

نماینده اردبیل در اولین دیدار خود در این مرحله از مسابقات با نتیجه 3-3 در مقابل خالص‌سازان زنجان متوقف شد، اما در ادامه با کسب دو پیروزی پرگل 3-0 در مقابل اروم‌آلیاژ ارومیه و 4-1 در مقابل دانشگاه آزاد شادگان به مرحله نهایی صعود کرد.

تیم خالص‌سازان زنجان نیز به لطف تفاضل گل بیشتر به عنوان تیم اول گروه به همراه الغدیر به مرحله نهایی صعود کرد.

لازم به ذکر است مرحله پایانی لیگ دسته دو با حضور 8 تیم در دو گروه 4 تیمی به صورت مجتمع برگزار خواهد شد و از هر گروه دو تیم به لیگ دسته یک کشور صعود خواهند کرد.

با توجه به پیشرفت بسیار مناسب «الغدیر اردبیل» در دیدارهای اخیر و هماهنگی مناسب بازیکنان، امیدهای فوتبال دوستان اردبیلی نسبت به صعود این تیم دوچندان شده و با توجه به شرایط موجود شانس مناسبی برای صعود «الغدیر» می‌توان متصور شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، قرعه‌کشی مرحله پایانی این رقابت‌ها و مشخص شدن تیم میزبان گروه طی روزهای آتی از سوی کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون فوتبال انجام خواهد پذیرفت تا در نهایت حریفان این دو تیم مشخص شود.