جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

صدور 96 هزار برگ بارنامه در استان اردبیل - خبر

 

 

صدور 96 هزار برگ بارنامه در استان اردبیل

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از صدور 96 هزار برگ بارنامه در 4 ماه اول سال جاری در استان اردبیل خبر داد.

صدور 96 هزار برگ بارنامه در استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه در مدت یاد شده یک میلیون و 270 هزار تن بار جابجا شده افزود: گندم و هندوانه بیشترین کالاهای حمل شده است.

وی گفت: در 6 روز اول مرداد ماه سال جاری نیز بیش از 7 هزار برگ بارنامه صادر شده و رانندگان سخت کوش بخش حمل و نقل توانسته اند حدود 89 هزار تن بار جابجا کنند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل با اشاره به صدور 283 هزار و 545 برگ بارنامه در سال گذشته افزود: با تلاش فعالان بخش حمل و نقل کالا و بار 3 میلیون و 666 هزار تن بار در استان جابجا شد.

رحمتی گفت: 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار دستگاه خودروی سنگین و 11 هزار نفر راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند.

وی با اشاره به صدور 33 هزار برگ بارنامه و جابجائی 438 هزار تن بار در تیرماه سال 96 و مقایسه آن با مدت مشابه سال جاری تصریح کرد: در تیرماه امسال 32 هزار برگ بارنامه صادر شده و رانندگان سخت کوش بخش حمل و نقل کالای استان توانستند 420 هزار تن بار جابجا نمایند.

عضو کمیسیون ایمنی راههای استان اردبیل نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت های حمل و نقل را یادآور شد و از رانندگان پرتلاش خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های 141،شهراه،نمایندگی های مستقر در شهرک حمل و نقل، پایانه های شهری و تلفن 33743799-045جهت بررسی و رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند.