جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

صدور 196 پروانه بهره‌برداری معدن در اردبیل - خبر

 

 

صدور 196 پروانه بهره‌برداری معدن در اردبیل

بیش از ۱۹۶ پروانه بهره‌برداری از معادن در سطح استان اردبیل صادر شده است.

صدور 196 پروانه بهره‌برداری معدن در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،سیدحامد عاملی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اظهار داشت: در رابطه با مسائل و مشکات پیش روی سرمایه‌گذاران حوزه معدن سال گذشته 210 پرونده در جلسات مطرح و در رابطه با آنها تصمیم گیری شد.

وی افزودکارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان نیز به عنوان یکی از مراجع رسیدگی به مشکلات سرمایه‌گذاران بخش صنعت سال گذشته برگزار شد و مشکلات حوزه معدن نیز در این جلسات بررسی و در حد توان برطرف شده است.

عاملی بیان کرد: تمامی تلاش ما این است که به فعالان حوزه معدن کمک کنیم و اهتمام ویژه داریم که برای بررسی مشکلات و از بین بردن نارسایی‌ها در حوزه معدن استان تلاش کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در حوزه بهره‌برداری بیش از 196 پروانه بهره‌برداری از معادن در سطح استان اردبیل صادر شده که 19 نوع ماده معدنی از این معادن استخراج می‌شود.

عاملی تصریح کرد:‌ صنایع تولیدی مواد معدنی یکی دیگر از محورهای فعالیت بوده و توانستیم سرمایه‌گذارانی را برای این موضوع جلب و جذب کنیم.

وی افزود: طرح ساماندهی معادن شن و ماسه را به وزارت ارائه کردیم و به طور قطع بعد از ارائه ابلاغیه توسط وزارت صنعت این طرح را نیز با جدیت آغاز می کنیم.