جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

صدور موافقت اصولی گاوداری شیری ۳هزار راسی در شهرستان مشگین شهر - خبر

 

 

صدور موافقت اصولی گاوداری شیری ۳هزار راسی در شهرستان مشگین شهر

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت: موافقت اصولی گاوداری شیری 3هزار راسی که توسط شرکت کشت و دامداری فکا به نمایندگی از شستا در شهرستان مشگین شهر راه اندازی می‌شود، صادر شد.

صدور موافقت اصولی گاوداری شیری ۳هزار راسی در شهرستان مشگین شهر

شهرام محمدی با اشاره به صدور موافقت اصولی گاوداری شیری ۳هزار راسی در شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: پس از صدور موافقت اصولی واحدهای گاوداری شیری ۳هزار راسی در شهرستان‌های نیر و گرمی، سومین موافقت اصولی در شهرستان مشگین شهر صادر شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع سرمایه‌گذاری و مطالبه مردمی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و نظام دامپزشکی استان با بسیج کارشناسی در کمترین زمان ممکن موافقت اصولی این سرمایه‌گذاری بزرگ و مهم را صادر کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل با بیان اینکه مراحل صدور موافقت اصولی در شهرستان‌های نمین و خلخال نیز در دست انجام است، گفت: شرکت کشت و دامداری فکا به نمایندگی از شستا ۵ واحد گاوداری شیری  ۳هزار راسی را راه اندازی خواهد کرد.

وی ادامه داد: به زودی تیم کارشناسی و مدیریتی استان از واحدهای تولیدی این شرکت در پلدشت آذربایجان‌غربی و اصفهان بازدید خواهد کرد.

محمدی گفت: امیدواریم مراحل تامین و تخصیص آب این واحدهای تولیدی تسریع شود تا مراحل اجرایی ساخت و ساز آغاز گردد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل از پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران‌ منطقه برای اتمام مراحل اولیه این سرمایه گذاری بزرگ قدردانی کرد و گفت: نیازمند عزم‌جهادی برای بهره‌گیری از این فرصت بزرگ برای سرمایه‌گذاری هستیم و همه وظیفه داریم امورات مرتبط با سرمایه گذاری را تسریع کنیم.