جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

صدور مجوز صنایع دستی و گردشگری در اردبیل تفویض شد - خبر

 

 

صدور مجوز صنایع دستی و گردشگری در اردبیل تفویض شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: صدور مجوز‌های صنایع دستی، سرمایه گذاری و گردشگری در استان اردبیل به شهرستان‌ها تفویض شد.

صدور مجوز صنایع دستی و گردشگری در اردبیل تفویض شد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در جلسه بررسی توسعه صنایع‌دستی در اردبیل گفت: براساس دستور ابلاغ و دستور وزیر میراث‌فرهنگی صدور مجوز در حوزه صنایع‌دستی، گردشگری و سرمایه‌گذاری به شهرستان‌ها تفویض می‌شود.
 
او بیان کرد: با عملیاتی شدن این مهم کمترین مراجعه ارباب رجوع را از شهرستان‌ها به مرکز استان خواهیم داشت و روسای ادارات شهرستانی امور مربوط در این حوزه را از معاونت‌های مربوطه پیگیری خواهند کرد.
 
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل از تسهیل در روند صدور مجوز‌های صنایع‌دستی در سطح استان خبر داد و گفت: این اقدام به منظور تسریع در اشتغال و تولید صنعتگران صنایع‌دستی استان با جدیت پیگیری می‌شود.
 
فلاحی با اشاره به ظرفیت‌های صنایع‌دستی اردبیل عنوان کرد: با توجه به اینکه سال ۹۹ به سال جهش تولید نامگذاری شده است، حمایت از صنعتگران این حوزه زمینه برای تحقق شعار سال را فراهم خواهد آورد و توسعه تولید و اشتغال در این بخش را به دنبال خواهد داشت.