جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

صدور مجوز احداث کارخانه آسفالت بیله‌سوار پس از 15 سال - خبر

 

 

صدور مجوز احداث کارخانه آسفالت بیله‌سوار پس از 15 سال

شهردار بیله‌سوار گفت: مجوز احداث و راه‌اندازی کارخانه آسفالت بیله‌سوار که 15 سال بلاتکلیف مانده بود، صادر شد.

صدور مجوز احداث کارخانه آسفالت بیله‌سوار پس از 15 سال

شهروز بهادراظهار کرد: طی رایزنی‌های گسترده با مقامات استانی و کشوری بالاخره توانستیم مجوز احداث کارخانه آسفالت بیله‌سوار را در محل جدید اخذ کنیم.

وی با اشاره به این‌که مجوز راه‌اندازی کارخانه آسفالت مستلزم برخی مجوزهای قانونی از محیط زیست و منابع طبیعی بود افزود: در حال حاضر تمامی استعلامات تأیید شده و طی روزهای آتی کارخانه آسفالت به محل جدید خود در سه راه خروس‌لو منتقل و راه‌اندازی می‌شود.

شهردار شهر مرزی بیله‌سوار ضمن ابراز خرسندی از حل مشکل 15 ساله کارخانه آسفالت یادآور شد: اولویت اصلی شهرداری بیله‌سوار در کنار سایر برنامه‌ها اصلاح زیرساخت‌های شهر است که باید با همکاری و مساعدت مردم و سایر مسئولان صورت گیرد.

وی با اشاره به عملکرد قابل قبول واحد عمرانی این شهرداری بیان کرد: تمام تلاشمان را برای رضایتمندی مردم به کار خواهیم بست تا در مدت زمان کوتاهی چهره شهر را تغییر دهیم.

بهادر به موضوع زیباسازی شهر نیز اشاره کرد و ادامه داد: در کنار سایر طرح‌ها زیباسازی شهر نیز در اولویت‌ است که با برنامه ریزی‌های انجام شده به زودی تغییرات محسوسی در چهره شهر حاصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه واحد عمرانی مهمترین واحد شهرداری است، یادآور شد: این واحد در حال حاضر با دو پرسنل در حال خدمت‌رسانی به مجموعه شهرداری و مردم بوده و در ۶ ماهه نخست سال 97 بالاترین فعالیت و شلوغ‌ترین فصل کاری را داشته است.

شهردار بیله سوار اضافه کرد: آسفالت‌ریزی خیابان ورودی شهر به میزان ۷۰۰تن، لکه‌گیری معابر اصلی شهر به میزان ۴۰۰ تن، اصلاح و ساخت جدول انتهای خیابان گمرک، ورودی شهر و میدان مرزداران به طول بیش از 230 متر و همچنین شن‌ریزی معابر به میزان ۴۰۰ تن، اجرای کانال سنگی انتهای خیابان طالقانی به طول ۱۷۰متر، زیرسازی انتهای خیابان طالقانی به طول ۱۰۰متر و اصلاح پل خیابان‌های بسیج و فرهنگیان به طول ۴۰ متر بخشی از کارهای انجام شده در واحد عمرانی شهرداری بوده و ادامه دارد.

وی به ۴۸مورد کمیسیون معاملات تشکیل شده  اشاره کرد و افزود: در مدت 6 ماه، از 96 مورد موقعیت مکانی به درخواست‌ شرکت‌های آبفا- برق و گاز نیز بازدید به عمل آمده است.

بهادر به اجرای 250 متر پیاده‌روسازی در خیابان آبیاری و اصلاح پیاده‌روی جنب اداره فنی و حرفه‌ای به مساحت ۴۰۰مترمربع اشاره کرد و گفت: بیش از ۴هزار متر مربع پازل برای پیاده‌روی سطح شهر خریداری شده است که  اجرای آن در مرحله عقد قرارداد بوده و به زودی عملیاتی می‌شود.