جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

صدور دومین موافقت اصولی گاوداری شیری در شهرستان گرمی - خبر

 

 

صدور دومین موافقت اصولی گاوداری شیری در شهرستان گرمی

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت: دومین موافقت اصولی گاوداری شیری ۳هزار راسی شستا در شهرستان گرمی صادر شد.

صدور دومین موافقت اصولی گاوداری شیری در شهرستان گرمی

شهرام محمدی با اشاره به اخذ دومین موافقت اصولی واحد گاوداری شیری در استان اردبیل اظهار کرد: پس از صدور موافقت اصولی واحد گاوداری شیری ۳هزار راسی در شهرستان نیر، دومین موافقت اصولی مشابه در شهرستان گرمی صادر شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع سرمایه گذاری و مطالبه مردمی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با بسیج کارشناسی در کمتر از ۲۴ ساعت دومین موافقت اصولی این سرمایه گذاری بزرگ و مهم را صادر کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل با بیان اینکه منتظر معرفی زمین در شهرستان‌های نمین، خلخال و مشگین شهر هستیم بیان کرد: شرکت کشت و دامداری فکا به نمایندگی از شستا، ۵ واحد گاوداری شیری ۳هزار راسی( ۶هزار راس کل گله)  را راه اندازی خواهد کرد و امیدواریم هفته آینده موافقت اصولی سه شهرستان دیگر را نیز صادر نماییم.

محمدی گفت: بعد از صدور موافقت اصولی، مراحل انتقال زمین و پاسخ استعلامات و تهیه طرح توجیهی و نقشه‌های اجرایی را در دستور کار داریم و پس از صدور پروانه تاسیس، مراحل احداث واحدها تحت نظارت کارشناسان نظام مهندسی کشاورزی آغاز خواهد شد.